fbpx
Цей день Гороскоп Починає збуватися. Пророцтва Нострадамуса для України та світу на 2022 рік

Починає збуватися. Пророцтва Нострадамуса для України та світу на 2022 рік

Знаменитий астролог передбачив у 2022 році міграційну кризу, голод і смерть диктатора.

У 1555 році Мішель де Нострадам (відоміший як Нострадамус) опублікував свою книгу Пророцтва, що складається з 942 поетичних чотиривіршів, які нібито пророкують майбутнє до 3797 року. Знаменитому астрологу приписують прогноз більшості масштабних подій в історії: від сходження Гітлера до розстрілу Джона Кеннеді.

За прогнозами Нострадамуса, дуже складно визначити точні дати, оскільки вони засновані на астрологічних рухах. Так само досить складно дійти до точного трактування, адже багато фраз дуже метафоричні, а відсутність конкретних імен і, часто, країн чи територій можуть плутати. Тим не менш, експерти, що аналізують його чотиривірші, зійшлися на кількох загальних для 2022 року трактуваннях.

Голод й інфляція

Хоча на початку року це пророцтво здавалося ймовірним, але лише лякаюче далеким, зараз воно звучить дуже логічно. Адже війна Росії з Україною вже призвела до інфляції, зростання цін та дефіциту багатьох продуктів.

«Ніяких абатів, ченців, жодних послушників на навчанні; Мед коштуватиме набагато дорожче за свічковий віск».

«Така висока ціна на пшеницю, що людина в розпачі норовиться з’їсти свого ближнього».

Війна за участю Франції

Вторгнення у Францію — повторюваний мотив пророцтв Нострадамуса. Однак багато трактувальників вважають, що наступне передбачення стосується весни 2022 року:

«Синя голова завдасть шкоди білій голові тією мірою, якою Франція буде корисною для обох».

Раніше слова про те, що «навколо великого міста… будуть солдати, поселені полями та містами», багато експертів також відносили до можливої війни у Франції. Однак зараз ці слова можна трактувати щодо, наприклад, Києва.

Міграційна криза

«Від крові та голоду більше бід. Сім разів наближайся до морського пляжу… Голод, місто взяте, полон», — ці слова багато трактувань віднесли саме до 2022 року. При цьому багато експертів називають міграційні процеси, викликані війною, наймасштабнішими в Європі за останні десятиліття. Тому, принаймні, у цьому пункті французький астролог мав рацію.

Падіння Євросоюзу

«Священні храми римського часу відкинуть основи свого заснування», — цю фразу трактують як розвал Євросоюзу, договір про заснування якого було підписано у Римі 1957 року.

Окрім того, в іншому місці Нострадамус говорив про те, що в 2022 році Схід послабить Захід.

Смерть диктатора

На початку року багато експертів говорили про те, що прогноз може стосуватися Кім Чен Ина, інші приписували його королеві Єлизаветі ІІ або Джо Байдену. Проте зараз більшість вважає, що передбачення стосується путіна.

«Раптова смерть першого персонажа… призведе до змін і може помістити іншого персонажа на престол».

Також багато експертів говорять про те, що в іншому чотиривірші Нострадамус передбачив смерть путіна в морі під час грози.

Великий вбух у Середземному морі

Ще одне тривожне пророцтво говорить про великий вбух у районі Середземного моря. Наслідки вбуху, за словами астролога, завдадуть не лише людських втрат, а й глобальних змін клімату.

«Сорок років не буде веселки… Суха земля стане більш висушеною, і будуть великі повені».

І хоча Нострадамус передбачив ще кілька лякаючих подій на 2022 рік, у тому числі падіння астероїда та повстання штучного інтелекту, закінчує він тим, що після 72 години без світла, на Землі нарешті настане мир.

Related Post

Гороскоп на 5 лютого для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 5 лютого для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 5 лютого 2021 року Овен День може виявитися напруженим через незговірливість оточуючих вас людей. Але не дозволяйте їм втягнути вас в конфліктні ситуації. Якщо відносини з кимось залишають

Удача Скорпіонів, сили Козорогів та зміни Риб: докладний гороскоп на 25 січняУдача Скорпіонів, сили Козорогів та зміни Риб: докладний гороскоп на 25 січня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня ОВНИ У ОВНІВ — час вирішення ділових питань та проблем особистого характеру. Є можливість влаштуватися на перспективну роботу та залагодити службові конфлікти. ТЕЛЬЦІ

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 червня 2023 для кожного знака зодіакаГороскоп на тиждень з 12 по 18 червня 2023 для кожного знака зодіака

Овен Цього тижня не варто розкидатися по дрібницях або намагатися встигнути переробити всі справи відразу, це лише гальмуватиме роботу. Не бійтеся говорити “ні”, це лише додасть вам значущості. Якщо вам