fbpx

Починає збуватися. Пророцтва Нострадамуса для України та світу на 2022 рік

Знаменитий астролог передбачив у 2022 році міграційну кризу, голод і смерть диктатора.

У 1555 році Мішель де Нострадам (відоміший як Нострадамус) опублікував свою книгу Пророцтва, що складається з 942 поетичних чотиривіршів, які нібито пророкують майбутнє до 3797 року. Знаменитому астрологу приписують прогноз більшості масштабних подій в історії: від сходження Гітлера до розстрілу Джона Кеннеді.

За прогнозами Нострадамуса, дуже складно визначити точні дати, оскільки вони засновані на астрологічних рухах. Так само досить складно дійти до точного трактування, адже багато фраз дуже метафоричні, а відсутність конкретних імен і, часто, країн чи територій можуть плутати. Тим не менш, експерти, що аналізують його чотиривірші, зійшлися на кількох загальних для 2022 року трактуваннях.

Голод й інфляція

Хоча на початку року це пророцтво здавалося ймовірним, але лише лякаюче далеким, зараз воно звучить дуже логічно. Адже війна Росії з Україною вже призвела до інфляції, зростання цін та дефіциту багатьох продуктів.

«Ніяких абатів, ченців, жодних послушників на навчанні; Мед коштуватиме набагато дорожче за свічковий віск».

«Така висока ціна на пшеницю, що людина в розпачі норовиться з’їсти свого ближнього».

Війна за участю Франції

Вторгнення у Францію — повторюваний мотив пророцтв Нострадамуса. Однак багато трактувальників вважають, що наступне передбачення стосується весни 2022 року:

«Синя голова завдасть шкоди білій голові тією мірою, якою Франція буде корисною для обох».

Раніше слова про те, що «навколо великого міста… будуть солдати, поселені полями та містами», багато експертів також відносили до можливої війни у Франції. Однак зараз ці слова можна трактувати щодо, наприклад, Києва.

Міграційна криза

«Від крові та голоду більше бід. Сім разів наближайся до морського пляжу… Голод, місто взяте, полон», — ці слова багато трактувань віднесли саме до 2022 року. При цьому багато експертів називають міграційні процеси, викликані війною, наймасштабнішими в Європі за останні десятиліття. Тому, принаймні, у цьому пункті французький астролог мав рацію.

Падіння Євросоюзу

«Священні храми римського часу відкинуть основи свого заснування», — цю фразу трактують як розвал Євросоюзу, договір про заснування якого було підписано у Римі 1957 року.

Окрім того, в іншому місці Нострадамус говорив про те, що в 2022 році Схід послабить Захід.

Смерть диктатора

На початку року багато експертів говорили про те, що прогноз може стосуватися Кім Чен Ина, інші приписували його королеві Єлизаветі ІІ або Джо Байдену. Проте зараз більшість вважає, що передбачення стосується путіна.

«Раптова смерть першого персонажа… призведе до змін і може помістити іншого персонажа на престол».

Також багато експертів говорять про те, що в іншому чотиривірші Нострадамус передбачив смерть путіна в морі під час грози.

Великий вбух у Середземному морі

Ще одне тривожне пророцтво говорить про великий вбух у районі Середземного моря. Наслідки вбуху, за словами астролога, завдадуть не лише людських втрат, а й глобальних змін клімату.

«Сорок років не буде веселки… Суха земля стане більш висушеною, і будуть великі повені».

І хоча Нострадамус передбачив ще кілька лякаючих подій на 2022 рік, у тому числі падіння астероїда та повстання штучного інтелекту, закінчує він тим, що після 72 години без світла, на Землі нарешті настане мир.

You cannot copy content of this page