fbpx

Подарунки Риб, образи Близнюків та боротьба Левів: детальний гороскоп на 24 грудня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня

ОВНИ

Ви сьогодні нарешті зможете знайти відповідь на те питання, яке мучило вас вже кілька днів. Щоправда, доведеться постаратися, процес задоволення цікавості нерідко проходить через терни.

ТЕЛЬЦІ

Сьогодні, більш ніж будь-коли раніше, вам необхідно тримати те, що відбувається під невсипущим контролем. Варто на секунду відволіктися – і все піде навперейми.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні вам доведеться прийняти якесь рішення, причому бажано цю справу не відкладати, бо знайдеться комусь прийняти його за вас. Життя не стане вас чекати, якщо вам спаде на думку затриматися.

РАКИ

Сьогодні ви перебуватимете у світі почуттів, причому досить приємних. Пориньте в них повністю, і день не мине даремно.

ЛЕВИ

Сьогодні все у вашому житті стрімко почне змінюватися на краще. Щоправда, для цього доведеться виконати кілька умов, зокрема, від вас буде потрібна повна згода та гаряче бажання взаємодіяти з оточуючими.

ДІВИ

Сьогодні, можливо, завершиться черговий період у вашому житті. Намагайтеся подолати спокусу в страху перед майбутнім. Толку не буде, а час втратите.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні ви ні за яких умов не згадаєте, що таке страх, зате в жодному разі не забудете, що є кохання. Між вашими бажаннями та вашими можливостями немає (і найближчої доби не з’явиться) непереборного кордону.

СКОРПІОНИ

Сьогодні вас, можливо, поставлять перед необхідністю висловити свою думку з приводу. Не поспішайте, все може виявитися не так просто, як здається на перший погляд, а за слова доведеться відповідати.

СТРІЛЬЦІ

Сьогодні вам краще не вступати у суперечки та не брати участь у змаганнях. Якщо ви не будете єдиним претендентом на щось, це щось вам не дістанеться. Прийде визнати, що перемога належить не вам.

КОЗОРОГИ

Сьогодні вам доведеться виявити терпимість. Краще зробити це добровільно, бажано – з піснями.

ВОДОЛІЇ

Сьогодні ви нарешті побачите світло в кінці тунелю. Тільки захочете вилазити з теплого і відносно безпечного, хоч і темного місця?

РИБИ

Вам хочеться і того, і іншого, і третього, і більше. Однак, виходячи з життєвого досвіду людства, отримати все одразу не вдасться. Виберіть пріоритетні напрямки.

You cannot copy content of this page