fbpx

Подарунок для кожного знака зодіаку — 12 листопада 2023 року перехід Селени в Телець

Дарунки Селени Знакам Зодиака.

Овни

12 листопада 2023 року Селена подарує вам фінансову стабільність і процвітання в матеріальній сфері. У цей час ви прийматимете продумані бізнес-рішення, управляти грошима і створюватимете достаток.

Тельці

У цей час Білий Місяць надасть вам впевненості в собі та привабливості. У вас з’явиться почуття власної цінності, тому можливі успішні починання у будь-якій життєвій сфері.

Близнюки

Селена в Тельці подарує вам глибоке розуміння своєї душі, здатність до самопізнання та езотеричним практикам. Ви зможете усвідомитись уві сні або закохатися в класичну музику.

Раки

12 листопада 2023 року Селена в Тельці нагородить вас підтримкою та вірністю друзів, участю в успішних колективних проектах та соціальною підтримкою. Можливі гранти та інші преференції від держави.

Леви

В цей час Білий Місяць підтримає вас у професійній сфері. Ви зможете просунутися кар’єрними сходами і отримати громадське визнання. Також ви зможете заручитись підтримкою людей, які займають високе соціальне становище.

Діви

Селена в Тельці подарує вам інтерес до духовності, філософії та подорожей. Ви зможете видати книгу, взяти участь в освітніх проектах або зайнятися самоосвітою.

Терези

Білий Місяць у Тельці нагородить вас глибинним розумінням того, що відбувається, і допоможе змінити на краще своє життя, позбутися непотрібних людей і речей.

Скорпіони

Селена в цей час зможе подарувати вам успішний та гармонійний шлюб чи вигідне бізнес-партнерство. Ви зможете створити довгострокові та стабільні відносини.

Стрільці

Білий Місяць за заслуги у минулих втіленнях нагородить вас здоров’ям та підтримкою колег. Ви зможете добре подбати як про себе, так і про інших.

Козероги

12 листопада 2023 Селена в Тельці подарує вам можливість творчого самовираження, романтичну закоханість чи виграш у лотерею.

Водолії

В цей час ви зможете відчувати гармонію та затишок у своєму будинку. Якщо ви змушені опинитися за кордоном, у вас з’явиться шанс повернутися на батьківщину.

Риби

За допомогою Селени в Тельці ви зможете порозумітися з будь-якими людьми, успішно виступати на публіці та з успіхом доносити до оточуючих свої ідеї.

You cannot copy content of this page