fbpx

Подарунок долі – 5 показників довгострокової любовної сумісності в астрології

Є так багато способів бути сумісними чи несумісними з коханою людиною у стосунках. Дізнайтеся, які аспекти астрології ведуть до тривалих стосунків.

Те, як дві ваші унікальні астрологічні карти взаємодіють одна з одною, може виявити, як ваші темпераменти впливають один на одного, наскільки добре ви спілкуєтесь, скільки пристрасті відчуваєте тощо. Але те, що ви добре спілкуєтесь або маєте прекрасну близькість, не обов’язково означає, що ваше партнерство має бути останнім. На щастя, між вашими картами можуть бути певні астрологічні аспекти, які вказують на щасливе, стабільне та тривале партнерство. Щоб дізнатися астрологічну сумісність, треба порівняти нижчезазначені аспекти в натальних картах партнерів.

1 Сонце в поєднанні з Місяцем

Якщо ви двоє не одружені, є велика ймовірність, що коли-небудь це станеться. Ви відчуваєте природну близькість один до одного, відчуваєте себе дуже комфортно разом і можете відчути дуже ситну та інтимну близькість. Навіть якщо ваші характери дуже різні, ви дуже добре розумієте один одного і є справжніми друзями, а також коханцями. Якщо у вас є діти, ви будете віддані сім’ї та добре співпрацюватимете як батьки. Відчувається глибока взаємна вдячність один одному.

2 Сонце утворює секстиль Сонце

Між вами є велика сумісність, оскільки ви розумієте основні потреби, цілі та підхід до життя одне одного й перебуваєте в гармонії з ними. Ви розвиваєте, заохочуєте та підтверджуєте цінність і самооцінку один одного, і ви вважаєте товариство один одного дуже комфортним і природним. Це взаємовигідні відносини.

3 Місяць у тригоні з Плутоном

Ви дуже глибоко цінуєте найпотаємніші почуття один одного. Це не поверхневі стосунки. З перших зустрічей ви виявили, що можете відкрити один одному свої найглибші занепокоєння, страхи та бажання. Принаймні ви близькі друзі, але ця глибока вдячність і взаєморозуміння сприяють довгому шлюбу.

4 Місяць в секстилі Сатурна

Рівень взаємної довіри та поваги одне до одного дуже високий. Ви дуже відповідальні і чесні. Ви можете повідомити про свої найглибші занепокоєння, цінності, пріоритети та моральні переконання з відвертістю, які неможливі для більшості інших людей. Цілком ймовірно, що ваші стосунки будуть тривалими, стабільними.

5 Венера в тригоні Марс

Романтичні почуття сильні, і ви дуже сумісні в сексуальному плані. Малоймовірно, що відчуття закоханості коли-небудь зникне, і ймовірно, що ви обидва протягом усього життя будете бачити один одного як когось особливого та дорогого. Ваші стосунки теплі та романтичні та дуже повноцінні для вас обох.

You cannot copy content of this page