fbpx

Поповнення, прибуток, зміна декорацій – гороскоп на березень 2023 для всіх знаків зодіаку

Поглянемо, що зорі приготували для кожного зі знаків зодіаку.

Овен

Звісно, ви впораєтеся зі складнощами, з яких починається березень: контакти, поїздки та завдання, які об’єднані темою дому та піклування про близьких.

У ваш знак входить Юпітер, який розширює горизонти та сфери впливу. Вже 2−5 березня ви відчуєте, як потрапили у турбулентність: старе йде, а нове ще не створено. Поспостерігайте, де це проявилося — у коханні, способі заробітку чи кар’єрі. Та сфера і стане вашим основним занепокоєнням і завданням на найближчі пів року. Ви почнете в неї заглиблюватись, а на нову дорогу вас повністю винесе вже до кінця квітня.

У третій декаді березня зрозумієте, що ті «грандіозні зміни» і потік подій у перших числах були лише топтанням перед сценою. Бенефіс і вихід на новий рівень у роботі відбувся лише зараз, аж під початок квітня.

У голові витає єдине запитання: «Чого ж я не здогадався раніше!» або «Де ж ви були 8 років?» — залежно від сфери, де програється Юпітер. Нехай вас і кидає з вогню в полум’я, справи останніх 6 місяців завершуються похапцем. Але ви відчуваєте, що з життя відвалилася якась марна суєта. Починається період облаштування власного будинку.

Телець

Березень сповнений емоцій, ви будуєте плани на майбутнє, і багато в чому вони реалізуються. Але на початку березня просування справ припиняється. У ваш бік звучатимуть різкі заяви, але все заради хайпа. Пам’ятайте: в епоху інстаграму будь-яка новина живе 7 годин, а ви хвилюєтеся про те, що завтра забудеться.

Звичайно ж, сильний шторм Тельці сприймають як «ну його до біса». Негоду хочеться перечекати. Це вірне рішення. Візьміть паузу та займайтеся зрозумілим та знайомим. А до кінця місяця відчуєте ковток свіжого повітря і поставлені на паузу справи підуть з новою силою. До кінця місяця розкриваються ваші стосунки, можливе нове знайомство чи навіть вагітність. Доведеться робити вибір між новою реальністю та тими, хто насправді близький.

Близнюки

Місяць висуває вимоги щодо кар’єри. Частина планів реалізується, а частину ви відкидаєте. Ви проходите перевірку та складаєте жорсткий життєвий іспит за період попередніх пів року. У когось виросли майстерність та навички, а десь «коник-стрибунець літо красне проспівав». Сатурн, замішаний у цьому астрологічному періоді, сильних підіймає на недосяжні висоти, а слабких скидає з урвища.

Якщо ваша робота не пов’язана з фантазіями та креативом, то робочі справи вирішувати складно — все через емоції. Вони сягнуть максимуму до середини місяця, а далі йдуть на спад. Зверніться до друзів; ті нададуть серйозної підтримки. Можливо, березень стане випробуванням на справжніх друзів. Ви зрозумієте, кому справді цінні, а хто дружить із вигодою.

Саме завдяки партнерству можете реалізувати свою мету на новому рівні. Відбувається зміна оточення. Наприкінці березня відчуття від зміни декорацій можна буде порівняти з відчуттям, коли вас пропустили до закритого клубу, а перед цим фейс-контроль багаторазово відмовляв у вході. Проблеми відступають та будуються нові плани на майбутнє.

Рак

Рак нарешті виповзає зі свого будиночка. До якого, вже здавалося, навіть вхід заріс павутинням. Емоційний місяць, розганяються проєкти та популярність, особливо інтелектуальні та далеко від дому. У справах допомагають жінки. Вкладення можуть виявитися вигідними.

Можливі й нові відносини. Загалом це окрема історія, що має високі шанси проявитися до середини березня. В оточенні з’являється персона, що надихає та концентрує вашу увагу на собі.

Робота чекає, а емоційний тахометр зашкалює. Сконцентруватись неможливо. Це на початку березня.

Наприкінці місяця гороскоп також вказує на розвиток відносин. Схоже, у вас все серйозно. Але це не точно. Адже ви думаєте про стосунки в робочий час, а з коханими — все про роботу та про роботу. Що ж, можливо, прозвучить грубо, але якщо керуючи автомобілем, ви тримаєте руку на коліні людини, яка подобається — ми вас засмутимо. І те й інше одночасно у вас виходить погано.

Лев

Зміни у відносинах з оточуючими, можливо, серйозна розмова, яка вам навряд сподобається. Швидше за все, ці зміни спровокує ваше бажання хайпонути і здаватися кращим, ніж ви є насправді шляхом інтересів інших людей. Що ж доведеться переоцінити свої ідеали тверезим розумом.

Свій підйом і реалізацію планів ви знайдете далеко від дому. Якщо отримуєте клієнтів з інтернету, пошукайте їх в інших країнах, націльте рекламу на нові регіони. Паралельно бачитимете важливі для вас сни. Зверніть на них увагу — підсвідомість намагається повідомити цінне. До кінця місяця емоції вщухають. Ви йдете до нових горизонтів і розумієте, що потрібно думати глобально, витрачати свій час лише на те, що має довготривалі наслідки. А не порпатись у дрібницях.

Діва

Місяць під сузір’ям висловлювань свого «фе» та з’ясування «хто в домі Рабінович». У вас ніби прорвало кран: когось блокуєте, по комусь котите бетонним катком навіть не помічаючи. Ви ставите своїх близьких по той бік барикад. Водночас на роботі звертають увагу на ваші недоліки.

Як тут не засмутитись і не піти в емоції? До другої половини місяця Діву кидає в іншу крайність: вона перемикається на режим тверезого розуму, як їй здається.

Тут трапиться б і новому роману, але Діва плутає тверезий розум з підмороженістю і починає препарувати під мікроскопом слова та вчинки оточуючих. Зніміть бронежилет і перестаньте витрачати енергію на продумування шахових партій наперед. Інша людина може походити взагалі не в той бік, і ваша продумана партія розпадеться. Наприкінці березня почнеться подія, яка стане актуальною на наступні 3 роки. Це може бути нова робота.

Терези

На початку березня навколо вас просто бризкають любов і натхнення. При цьому ви знаходите золоту середину з роботою. Представників знаку Терези оточують діяльні люди, їх можуть запросити до співпраці, збільшується шанс підвищення доходу. Також доведеться допомагати своїм близьким, брати участь у справах сім’ї.

Наприкінці місяця у оточення входить нова компанія або нова людина, яка здається вам чи то дивним фриком, чи технологічною і просунутою.

Скорпіон

Закривається сценарій із попередніх 13 років і на стіл лягає новий. Здрастуйте, будемо «жити по-новому». Можливо, хтось піде з вашого життя або хтось з’явиться. Ймовірно і поява потомства. Вас ніби перемикають по клацанню пальців, до кінця місяця ви можете виснажитися і обм’якнути від конфліктів.

Якщо в житті і з’явиться нова особа, то прямолінійна. Відносини буде перевірено конфліктом. Не виключено, що саме він і зробить вас ближче й прояснить моменти, що хвилюють.

Паралельно відбуваються гарні зміни у сфері заробітку. Особливі можливості виникають у сфері творчості, викладання, виховання дітей, а також якщо ви заробляєте спільно з партнером (не поодинці чи найму). Просуваються і відносини, пов’язані з житлом. Більше енергії ви відчуєте до кінця місяця. Там стане зрозуміло, про що цей новий розділ на наступні кілька років, хто став рідним, а хто — ні.

Стрілець

Якщо у вас починаються стосунки, вони набувають серйозного розвитку. Можливо вам зроблять особисту пропозицію. При цьому березень — місяць конфліктний. Якщо у вас точаться суперечки із суперниками, вони можуть посилитися.

Але то дрібниці, порівняно з фінансовими питаннями будинку, якими ви будете зайняті. У кожного Стрільця це відтворюється по-різному: вкладення в нерухомість, початок ремонту, робота в агентстві нерухомості або робота вдома. Словом, «будинок» проходить лейтмотивом всього березня.

Козоріг

Вирішуються питання, пов’язані з торгівлею та вигідними придбаннями. Наприкінці березня починаєте займатися справою, яка поведе за собою наступні 3 роки.

Також у Козорога продовжує змінюватися оточення та вирішуються питання будинку та нерухомості. Не виключено і переїзд в межах міста або просто безліч переміщень, щоб розв’язати питання вдома та сім’ї.

Водолій

Саме у вас найбільші зміни зі всіх представників знаків Зодіаку. Сатурн, який приносив сильні обмеження і хвору на зацикленість на якійсь сфері протягом попередніх років, йде в Риби. Розширюється мізерне коло спілкування.

Втраченого стану більше немає, зростають доходи, ви за крок від грандіозних змін. Вже до кінця березня ви почнете бачити сни, які вказуватимуть на серйозну психічну перебудову та дорослішання. Вже не ви потребуєте допомоги та підтримки Всесвіту, а навпаки: самі берете під опіку тих, з ким можете поділитися теплом. Наприкінці березня не залишиться жодного натяку на енергію, яка домінувала весь 2022 рік. Минула ніч, настав світанок, видихайте.

Риби

Починається період серйозної переоцінки цінностей. На другий план піде все зайве. Залишиться лише функціональне, особливо це стосується стосунків. Цінними стають ті, хто несе практичну користь і в чиїй компанії ви відновлюєтеся душевно. Все інше буде заморожено і заховано в комору на кілька років як баласт, на який немає ні часу, ні сил.

Водночас зростає можливість заробітків, а до кінця місяця з’являється реальна можливість — почати щось своє. Але для цього вам належить освоїти фінансову дисципліну та планування своїх доходів-витрат. Не в тумані й з натхнення як звикли до цього, а передбачувано.

До кінця місяця ви займаєтеся ідеєю, яку варто розвивати та монетизувати. Вона приноситиме прибуток весь квітень. Це та сама ідея, думка про яку вами прийде з 2 до 4 березня. А з 21 по 30 ви вловите перший натяк на те, чим займатиметеся наступні три роки.

You cannot copy content of this page