fbpx
Перейти до вмісту

Пошук Овнів, зв’язки Скорпіонів та енергія Риб: детальний гороскоп на 15 лютого

Астрологи розповіли, чого очікується від цього дня.

ОВНИ

У ОВНІВ — час пошуку свого місця у світі. Обставини, що склалися, можуть призвести до того, що активізуються спали досі сили і з’являться нові інтереси.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ при відновленні здоров’я добре спиратися на мудрість організму. Вдалий день для позбавлення від наслідків неправильного вибору, шкідливих внутрішніх установок.

БЛИЗНЮКИ

У БЛИЗНЮКІВ підходящий день для укладання угод. Деякі зроблять вдалий переїзд. Також зараз сприятливий період для творчості чи будівництва.

РАКИ

Для РАКІВ їх скритність зіграє суперечливу роль. З одного боку, ви залишаєтеся невразливими, з іншого — втрачаєте нагоду зблизитися з іншими людьми.

ЛЕВИ

ЛЕВАМ варто переглянути свій спосіб взаємодії з людьми. Ваша проникливість — вище за будь-які похвали, але іноді ви дієте з надмірним натиском.

ДІВИ

ДІВИ зараз здатні внести свіжий струмінь у все, що відбувається навколо. Любовні стосунки можуть сильно вплинути на вашу думку та майбутні плани.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗІ засмутять несправедливі претензії з боку навколишнього світу. Так чи інакше, вам доведеться подолати опір середовища, якщо ви хочете досягти свого.

СКОРПІОНИ

У СКОРПІОНІВ підходящий період для налагодження зв’язків, пошуку потрібної інформації та цілеспрямованої роботи. Якщо ви планували зміни, то зараз саме час.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ явно настав час замислитися про зміну місця проживання. Іншим варто докласти більше зусиль для створення затишку у тому просторі, де вони мешкають.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГИ, спробуйте знайти більше точок дотику з оточуючими. Багато що у колективі зараз тримається на вас, і це накладає особливу відповідальність.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ, ділові та особисті контакти дозволять вам багато чого навчитися. Чимало часу зараз може зайняти турбота про родичів.

РИБИ

РИБИ, звільнившись від прихильності до корисних продуктів, ви отримаєте додаткову енергію. Перед людьми мистецтва відкриються великі змоги зростання.