fbpx

Потенціал Козорогів, авторитет Риб та ролі Раків: докладний гороскоп з 8 по 14 листопада

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього тижня

ОВНИ

ОВНАМ — добре покращувати умови праці, впроваджувати нововведення, переймати досвід успішних колег. Усі плани легше реалізувати за підтримки колективу. Цей період передбачає заповнення прогалин освіти і навпаки — відмову від непотрібної інформації.

Можна вдало вкласти гроші у навчання. Цікавість може завести вас в області, про які ви поки що не підозрюєте. Вдалі справи, які вимагають творчості та вміння доводити розпочате остаточно.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ — зірки пропонують вам великі контакти з різними людьми. На перший план можуть вийти питання, пов’язані з іноземними громадянами чи друзями.

Можливі конфлікти, які краще творчо вирішити — завдяки цьому ситуація почне розвиватися за вигіднішим сценарієм. Події можуть скластися таким чином, що деякі з вас будуть змушені чимось пожертвувати, щоб досягти мети.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ – ви зараз досить майстерні в управлінні іншими людьми, але занадто піддаєтеся хвилинним настроям. В цілому цей період можна вважати досить вдалим, тільки потрібно до всього підходити з відкритим розумом та серцем, не зациклюючись на попередніх моделях поведінки.

Багато хто відчує бажання щось змінити у своєму житті. Можливо, що підвищеної уваги вимагатимуть стосунки із власним внутрішнім світом: прояснивши для себе, чого ви насправді хочете, ви зробите крок до успіху.

РАКИ

РАКИ – не варто недооцінювати свою роль у тому, що відбувається! Показано поєднання з друзями, спільне планування зустрічі Нового Року. Підходящий період для залучення у своє життя подій і переживань, що цілюще діють на душу і тіло.

Не витрачайте всі сили на домашній клопіт: сприймайте своє житло як священне місце, де можна побути самим собою. Ваш будинок – і фортеця, і точка для застосування творчої енергії!

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ є шанс з вигодою використати зміни на роботі, особливо якщо поглянути на ситуацію під іншим кутом. Відповідний період для індивідуальної діяльності. Багатьом цей час принесе емоційне піднесення, можна побудувати відносини з оточуючими на більш вигідних собі умовах.

Починається період духовного оновлення, зростає віра у свої сили. Ваша енергія та вміння моделювати ситуацію дозволяють вам відчутно впливати на майбутнє.

ДІВИ

ДЕВІ — вдалий період для активного навчання та зав’язування корисних контактів. Було б корисно зайнятися чимось невідомим, наприклад, спробувати опанувати якісь нові навички.

По можливості, допоможіть тим, хто потрапив у скрутне становище, але зробіть це так, щоб люди відчули свою силу, а не вашу перевагу.

Деякі Діви під впливом сильного враження здатні легковажно розлучитися із великою сумою грошей. Уважно перевіряйте будь-яку інформацію, що надходить.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, бажано уважно озирнутися і розпрощатися з усім, що гальмує перебіг справ. Це найсприятливішим чином позначиться на роботі та самопочутті.

В результаті якихось подій може змінитися уявлення про себе та свої зв’язки з оточуючими. Якщо ваш настрій внаслідок цього погіршиться — не робіть поки що нічого на основі цих висновків. У деяких з’явиться думка про зміну місця проживання або дальню поїздку.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ – будьте наполегливими у втіленні своїх ідей. Саме зараз у будь-якій діяльності можна відійти від суворих правил. Ваша працьовитість і здатність утримувати в голові безліч деталей справлять гарне враження на керівництво.

Пошук задоволень здатний вдарити по фінансах, але багато цих задоволень принесуть у ваше життя корисну інформацію. Прекрасний період для оновлення зв’язків та розширення кола знайомих.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ — у професійній сфері можливості поки що обмежені. Намагайтеся зрозуміти, де ви можете з найбільшою користю застосувати свої навички та знання.

Використовуйте методи нетрадиційної медицини для зміцнення здоров’я, почніть щось змінювати в навколишньому просторі. Особисту сферу було б непогано пожвавити приємним сюрпризом, маленькою пригодою.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що зростає енергетичний потенціал, і домагатися задуманого стає набагато цікавіше. Намагайтеся створити навколо себе спокійну, робочу атмосферу.

Зараз можна легко утвердитися у професійній діяльності та отримати заохочення від керівництва. Однак не варто особливо розповідати про свої плани — є ризик, що тоді вони реалізовуватимуться повільніше, ніж могли б.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – вам належить виконати важливу справу, яка вимагатиме значних зусиль. Постане питання необхідності ділової поїздки, може виникнути необхідність купівлі нового устаткування.

Вітається підвищена уважність у поводженні з незнайомими предметами та людьми. Згадайте про свої бажання — деякі з них вимагають енергетичного, а можливо, й фінансового підживлення. Сприятливий час для духовних пошуків, використання нещодавно отриманої інформації.

РИБИ

РИБИ — якщо ви почнете використовувати у роботі новітні методи, це значно підвищить ваш авторитет у власних очах оточуючих. Не зважайте на тих, кого дратують ваші погляди.

Цілком можливий грошовий прибуток, збільшення доходів. Подбайте про те, щоб усі папери були в порядку. Завдяки поїздці оновиться чи розшириться коло знайомих. Добре займатися будинком, наводити лад і затишок.

Related Post

Гороскоп на 14 листопада для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 14 листопада для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 14 листопада 2020 Овен Душевна рівновага і гарний настрій будуть вашими супутниками. Зараз добре будувати плани на майбутнє, урізноманітнити своє дозвілля, більше бувати на свіжому повітрі. Якщо ви

Гороскоп КОХАННЯ на 28 березня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 28 березня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Якщо у вас перегоріли запобіжники, це не означає, що тепер хоч трава не рости і жаліти вже більше нема про що. Потрібно знайти в собі сили

Гороскоп на 16 липня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 16 липня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 16 липня 2020 Овен В даний час не варто нічого загадувати. Цей день більше підходить для підготовчих робіт. Але те, що вдасться зробити зараз, значно порадує – і