fbpx

Повня в Терезах 16 квітня 2022 року: три Знаки Зодіаку, яким усміхнеться успіх

У повний місяць не можна назвати дуже сприятливим днем. Тим не менше, сьогодні Місяць в особливому становищі, при якому його вплив на нас буде набагато гармонійнішим.

Повний Місяць сьогодні перебуває в Знаку Терезів, який уособлює собою рівність і баланс. Це означає, що Місяць не буде таким негативним і некерованим, яким міг би бути. У зв’язку з цим астрологи виділяють людей трьох Знаків Зодіаку, яких не просто обминуть стороною неприємності, але й відвідає велика удача. В цілому Місяць допоможе нам усім позбутися негативних програм та стати кращою версією себе.

Рак

Ракам енергетично потужний, але стабільний Місяць подарує можливість суттєво досягти успіху в якійсь важливій для них справі. Це може бути робота, хобі, кохання – все, що завгодно. Астрологи радять Ракам бути максимально активними. Місяць підтримає їх, причому не просто дасть удачу, але вдихне в них сили, впевненість.

Вся справа в тому, що Місяць впливає на цих людей найсильніше. Це їхній головний покровитель поряд з Юпітером. Цього дня на них чекають осяяння, багато енергії, творчий зліт. Словом. Це той час, коли не можна сидіти на місці.

Діва

Діви – це люди, яким потрібен потужний, але творчий імпульс для того, щоб почати рух до якоїсь мети. Якщо у людей даного Знака є якісь мрії або нереалізовані плани, то в суботу 16 квітня вони втіляться в життя. Це буде дуже сприятливий час для покупок, пошуку нової роботи, нових знайомств.

Найважливіше, що Діви перестануть сумніватися в тому, що роблять. Їхнє життя істотно зміниться, причому в будь-яких напрямках. Вони самі вільні будуть вибирати свій шлях, і ніхто їм у цьому не зможе перешкодити.

Риби

Ще один улюбленець Місяця — Риби. Ці люди в суботу 16 квітня отримають найсильніший заряд енергії. Приємні життєві зміни завжди починаються з малого, тому не потрібно чекати, що з перших хвилин суботи на них обвалиться дощ із грошей і удачі. Це чудовий час для починань, для домашніх справ.

Також злі заздрісники, недоброзичливці, пліткарі та вороги отримають по заслугах. Астрологи не радять Рибам зловтішатися. Потрібно закопати сокиру війни, а не розпалити новий скандал і спровокувати війну. Енергетика дня погано підходить для суперечок, але ідеально підходить для добрих справ і турботи про близьких.

Місяць допоможе всім нам перемогти своїх внутрішніх демонів, зробити життя кращим, знайти впевненість, стати добрішими. Експерти сайту вважають цю суботу однією з найважливіших цієї весни і найважливішою в квітні. Нехай удача буде поруч з вами з моменту пробудження до догляду до сну.

You cannot copy content of this page