fbpx

Повний місяць 7 січня 2023 року: що можна і що не можна робити цього дня

Повний місяць 7 січня 2023 року: що можна і що не можна робити цього дня

Не кожна Повня має позитивну енергетику, і 7 січня на нас чекає один із найскладніших днів. Про те, як провести цю суботу, що можна і не можна робити, розкажуть астрологи.

Повний місяць у Раку ускладнюється тим, що нічне світило займає позицію позаду Землі, встаючи в ряд із Сонцем та Меркурієм. Таке поєднання не додає позитиву – навпаки, день буде складним з енергетики, тому експерти сайту рекомендують не поспішати і стежити за своїм емоційним станом.

Що можна робити в цей Повний місяць

Своєчасний відпочинок. Новорічні свята продовжуються, а отже, є час для того, щоб насолодитися тишею. Астрологи рекомендують більше відпочивати, присвячувати час улюбленим заняттям та не зациклюватись на дрібних неприємностях.

Увага до інтуїції. Сьогодні сузір’я Раку посилюватиме інтуїтивні здібності, ігнорувати які не можна. Внутрішній голос допоможе знайти вірні рішення, не зайти в глухий кут і спрямувати енергію в мирне русло.

Помірне навантаження. Залишатися без руху в день Повний місяць не можна. Енергія вимагатиме виходу, і якщо не приборкати її, то є ризик загострення конфліктів та необдуманих вчинків. Виправити ситуацію допоможуть прогулянки на свіжому повітрі, відвідування басейну чи спортивної зали, а також домашні тренування.

Збалансоване харчування. Їжа має бути не тільки смачною, а й корисною. Завдяки правильно підібраним продуктам простіше підтримуватиме активність, зберігати гарний настрій та самопочуття, а також заповнювати запаси вітамінів. Особливо важливо стежити за своїм харчуванням у холоди, щоб зігріватись, але при цьому не наїдати зайвих кіло.

Чого не варто робити 7 січня

  • Поспіх і зміна планів. У день Повного місяця є ризик помилитися, приймаючи рішення під впливом сильних емоцій чи порад з боку. Астрологи рекомендують не суперечити собі, а також оминати конфліктних людей.
  • Фінансові операції. Повний місяць – не найкращий час для прийняття серйозних рішень. 7 січня не варто купувати дорогих речей, брати кредити, давати свої накопичення у борг, а також довіряти малознайомим людям та фірмам.
  • З’ясування відносин. Це Повня не дарма прозивають Вовчим Місяцем: будь-які конфліктні ситуації загострюються і загрожують великими неприємностями. Астрологи рекомендують уникати неприємних тем, а також з розумінням ставитись до оточення. Сьогодні буде складно тримати себе в руках, але робити це необхідно для свого та сімейного благополуччя.
  • Копатися у минулому. У день Повного Місяця не можна зациклюватися на минулих помилках і мучить себе, якщо нічого не можна змінити. У цей день важливо розуміти, що будь-які помилки — це цінний досвід, а не привід докоряти себе і занурюватися в безодню негативних емоцій.

You cannot copy content of this page