fbpx
Перейти до вмісту

Повний місяць в Овні 9 жовтня 2022 року: чого від нього чекати і що робити

Детальний гороскоп на середину осені

Повня – це такий Місяць, коли супутник Землі повністю видно на нічному небі. Якщо молодик (фаза, коли «зоряний пастух» не з’являється на небосхилі) пов’язують з відсутністю енергії, то повний місяць — максимально протилежне явище. Яскравий і круглий Місяць не просто дарує сили (особливо жінкам), а й буквально штовхає на вчинення сміливих і часто необдуманих вчинків.

Існує навіть думка (досі не підтверджена науковими дослідженнями), що в період повні підвищується злочинність, збільшуються психози та істерики. А повня в Овні взагалі обіцяє бути вибуховою. Зараз поясню чому.

Повний місяць у знаку Овен відбудеться 9 жовтня 2022 року і дасть імпульс для реалізації сміливих планів та ідей, започаткує активні та рішучі дії. Овен — перший і найсміливіший знак зодіаку, який символізує силу, енергію та початок. Тож будь готова: найближчими днями тобі може захотітися проявити лідерські якості та зробити щось справді грандіозне.

Повний місяць в Овні відрізняється від інших астрологічних подій тим, що дарує дуже активну енергію для всього. Шлейф його мощі ми відчуватимемо ще як мінімум два тижні, і за цей час можна буде реалізувати одразу стільки, скільки й за півроку іноді не вдається.

Як Повня в Овні позначиться на сфері кохання

9 жовтня 2022 року всі наявні проблеми у відносинах вилізуть назовні. Під час Місяця в Овні підвищуються лідерські якості і посилюється значимість власного Я. Власні інтереси стануть важливішими за інтереси партнера. І в цей час ти зможеш відстояти їх, бо відчуєш для цього приплив сил та енергії.

Якщо в тебе ще немає другої половини, то можеш скористатися Повним Місяцем, щоб проявити ініціативу. У цей час дівчата стають справжніми амазонками, які здатні одним поглядом або словом підкорити чоловіка, який сподобався. Якщо в тебе на прикметі є хтось симпатичний тобі, то не чекай і запропонуй кудись разом сходити. Це час, коли ризик справді може принести удачу.

Наблизься до своєї мети

Овен — знак сміливих і рішучих, тому всім, хто раніше чогось побоювався, настав час збиратися з духом і починати діяти! Це найкращий час, щоб відстояти своє. Не сиди і не чекай, що хтось принесе тобі бажане на блюдечку. Перемогу буквально потрібно буде відібрати у суперників, тож вияви хоробрість.

Спрямуй енергію в спорт

Тебе буквально ковбаситиме від енергії Овна. Не виключено, що ти піддаватимешся різким припливам агресії або навіть гніву (все-таки Овен — той ще імпульсивний воїн). Щоб негативні емоції не захлеснули, розрядь напругу: запишись на тренування або йди на пробіжку.

Прийми рішення

Повня в Овні розтопче тебе, якщо ти мямля. Так що візьми волю в кулак і постарайся не підлаштовуватись під думку більшості. Зараз час не догоджати, а відстоювати свою думку. Захищай свої інтереси і – again – будь сміливою.