fbpx
Перейти до вмісту

Поїздка у Водоліїв, удача Дів та витрати Тельців: точний гороскоп з 20 по 26 грудня

Астрологи розповіли, що очікується від цього тижня

ОВЕН

Рекомендується повніше використовувати свої знання психології та лідерські якості. Декому потрібно залучити професіоналів, щоб досягти успіху в наміченому підприємстві. Навколишні зараз сприймають вас як людину, яка ідеально підходить для колективних розваг. Комусь спільні подорожі, активний відпочинок допоможуть зміцнити існуючі відносини, а комусь створити нові.

ТЕЛЕЦЬ

Загалом, становище планет сприяє спільному творчості, контактам із новими людьми. Деякі мають контакти з впливовими особами. Вивчіть всі деталі, і ви зможете довести навколишнім переваги вашої точки зору. Можливі незаплановані витрати. Для багатьох цей час символізує зміни: продумайте, як ви хотіли б прожити наступний рік свого життя!

БЛИЗНЮКИ

Період подолання сумнівів та уточнення довготривалих цілей. Намагайтеся встигнути зробити якнайбільше: судячи з усього, у вас починається смуга успіху! Вдалі покупки та фінансові операції. З близькою людиною об’єднає прагнення до комфорту та можливості опанувати нові навички. Також варто подумати про те, як зробити незабутніми новорічні канікули і для себе, і для молодших членів сімейства.

РАК

Зустріч з новими людьми здатна розсунути горизонти, і ваші думки набудуть несподіваного напрямку. Постарайтеся зрозуміти, що рухає людьми, і вам не важко буде досягти свого у важливих розмовах. Спостерігайте, як ваш енергетичний стан впливає на навколишній простір. Зірки сприяють усім, хто займається створенням затишку, впорядкуванням приміщень. Знайдіть застосування з того, що знаєте.

ЛЕВ

Вам доведеться представляти інтереси групи, до якої ви відносите себе. Дивлячись на вас, та інші відчують себе сильніше. Не уникайте нових можливостей: вони принесуть вам новий досвід та нададуть шанс вибрати найкраще. Атмосфера в сім’ї залежить від вашого терпіння: домашні чекають від вас турботи та схвалення.

ДІВА

Перешкоди, що виникають на вашому шляху, мають єдине призначення: вивести вас на новий рівень, зробити самостійнішими. Дійте обдумано, і ситуація вирішиться на вашу користь. Вдало проходять контакти з впливовими особами, можливо розширення кола спілкування. Заплануйте щось цікаве, незвичайне на святкові дні. Рекомендується зробити упор на навчання та загальні розваги з тими, хто вам дорогий.

ТЕРЕЗИ

Період заповнений усілякими завданнями та їх вирішенням, спорами, пошуком оптимального результату. Почніть ставитись до себе як до основної причини того, що з вами відбувається. Вільний час можна присвятити улюбленому занять, добре прикрашати житло, очищати будинок від непотрібних речей. Розширюйте кругозір дітей, надайте їм можливість виявити творчі здібності.

СКОРПІОН

Цей час обіцяє вам багато клопоту. Будьте уважні, укладаючи угоди та домовляючись про зустрічі. Енергія, що виходить від вас, зробить вас бажаним гостем практично в будь-якій компанії, можна розраховувати на подарунки та інші знаки уваги. Добре відвідувати родичів, нагадувати про себе різним людям.

СТРІЛЕЦЬ

Зараз бажано переглянути події минулого року, проаналізувати те, що досягнуто та зробити висновки на майбутнє. Сприятливий час для демонстрації своїх переваг, прийняття лідерської позиції. Однак слід пам’ятати, що емоції у людей у ​​цей час нестійкі, і там, де немає потреби, наполягати на своєму не варто. У деяких намічається приємна подорож. Загалом, цей час багатий на зустрічі та дивовижні знайомства.

КОЗОРІГ

Схоже, заради досягнення мети вам доведеться покинути звичну колію. Багато хто з вас віддасть перевагу довіритися внутрішньому чуттю, і правильно зроблять. Не бійтеся міняти навколишній світ, станьте причиною того, що відбувається навколо! Позитивна дія матиме спілкування зі світом мистецтва, особливо якщо в ролі творця виступите ви самі. Обставини особистого характеру налаштовують на зближення та відвертість.

ВОДОЛІЙ

Святковий настрій сприяє успіху у справах, народжуються нові думки про те, як використовувати у новому році свої зв’язки та здібності. Можливо, знадобиться якийсь час, щоб виявилися результати вашої праці, але це обов’язково відбудеться. Від друзів надійде приваблива пропозиція про спільну поїздку. Подумайте про те, як привітати тих, хто вам особливо дорогий.

РИБИ

Контакти із новими людьми принесуть цінну інформацію. Не виключено, що виникне потреба в поїздці, після якої ви почнете будувати нові плани. Дозвольте собі більше, ніж зазвичай! Протягом тижня знайдіть час для якісного відпочинку, помірної фізичної активності. Найкращий час для зміцнення і розвитку відносин, зближення з людьми, що вас цікавлять.