fbpx

Поїздки Дів, контакти Стрільців і поїздки Риб: детальний гороскоп на 10 жовтня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати в цей день

ОВНИ

ОВНАМ – буде час зробити важливі дзвінки і продумати, чим зайнятися наступного тижня. День сприяє ризикованим пригодам, отримання задоволення від спілкування і нових вражень.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ – можуть змінити на краще взаємини з коханими. Сьогодні вам буде простіше домовитися. Навіть якщо справи просуваються повільніше, ніж хотілося б, все, чого ви сьогодні досягнете, зіграє позитивну роль в майбутньому.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ – будуть шукати вихід накопиченої енергії. Чудова обстановка в колі друзів: ви розкуті і товариські! Гарний час для того, щоб здобути перемогу над внутрішніми ворогами, такими як лінь або надмірна сором’язливість.

РАКИ

РАКАМ – широке поле дій відкривається перед. Це сприятливий час для різного роду змін, турботи про здоров’я. Ваш організм перебудовується на зиму, і ви повинні допомогти йому в цьому: показані походи в сауну і розігріваючі чаї.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ – категоричність, властива вам сьогодні, може відлякати оточуючих від співпраці. Постарайтеся не чіплятися до домашніх, особливо до дітей. Ви зможете домогтися набагато більшого, якщо люди будуть відчувати себе у вашій присутності комфортно і впевнено.

ДІВИ

У ДІВ – вдало пройдуть поїздки і подорожі. Добре було б зустрітися з тими, з ким давно вже потрібно обговорити щось важливе, що вимагає спільних розумових і душевних зусиль. Від вас залежить, як ситуація почне розвиватися далі.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, будьте готові до того, що найпростіші справи, з якими ви звикли справлятися за дві секунди, зажадають сьогодні підвищеної уваги. Добре працювати над руйнуванням обмежень, спілкуватися з тими, хто здатний дати вам нове бачення ситуації.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ – зірки рекомендують змінити обстановку: відвідати друзів або відправитися на прогулянку. Ви сьогодні можете провернути масу справ, успіх чекає і у вирішенні фінансових питань, і в налагодженні відносин з потрібними людьми.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ – багатьом захочеться провести день поза домом, встановлюючи нові контакти або відновлюючи старі зв’язки. До того ж, сьогодні з’являється можливість встановити тісний зв’язок з власним організмом: можна з успіхом спробувати налаштувати його на здоров’я і довголіття.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що енергія цього дня може використовуватися для творчого зростання. Деяких глибоко зворушений незвичайні події в житті друзів, якісь інші послання з зовнішнього світу. Можливо, доведеться пожинати плоди своїх минулих дій.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – будуть готові викласти будь-які гроші заради задоволення цікавості. Багатьом було б корисно отримати додаткову інформацію про можливості людського організму, про зв’язок здоров’я тілесного і душевного.

РИБИ

РИБАМ – чекає цікава інформація, спілкування з ким-то, хто впливає на їх світогляд. Поїздки допоможуть завести корисні зв’язки і поліпшити матеріальне становище. Не погоджуйтеся з обмеженнями, які намагається нав’язати вам суспільство.

You cannot copy content of this page