fbpx

Практика залучення удачі «Договір з Фортуною»

Усім нам хочеться, щоб удача слідувала за нами скрізь і завжди. Щоб так і було, ви може скористатися допомогою спеціальної практики під назвою «Договір з Фортуною». Вона допоможе вам стати успішнішою в будь-якій із життєвих сфер.

Перше, що варто відзначити, так це тісний зв’язок цієї практики з двома законами Всесвіту: тяжіння і рівноцінного обміну. У нашому житті практично всі події формуються виходячи саме з цих простих принципів.

Як користуватися практикою «Договір з Фортуною»
Вам буде потрібно блокнот, в якому ви будете вести важливі для себе записи. Це буде щось на зразок особистого щоденника, але з іншим призначенням. Спершу спробуйте поставити перед собою якусь мету. Можливо, що вона у вас вже є. Це може бути реалізована мрія, завдання, заповітне бажання.

Ця практика ґрунтується на взаємному обміні. Якщо ви хочете отримати удачу і якнайшвидше здійснити задумане, то вам необхідно укласти договір із світобудовою. Ви пишете свою мрію або мету, а поруч пишете якусь добру справу, яку ви можете зробити. Далі ви ставте собі умову — ніякої удачі, поки не виконайте цю обіцянку. Чим складніше обіцянка, тим більше у вас буде удачі і тим швидше ви досягнете поставленого завдання.

Експерти в області біоенергетики зазначають, що договір з фортуною можна укладати на різних умовах. Наприклад, ви можете поставити перед собою кілька простих завдань, за виконання яких отримаєте розташування удачі. Ви можете поставити перед собою мету не тільки допомогти комусь із близьких, але й просто незнайомій людині. Тут ваші умови обмежуються лише фантазією.

Механізми роботи цієї практики
Психологи відзначають високу дієвість даного методу залучення удачі, тому що ви підсвідомо налаштовуєте себе на те, що після того, як ви зробите добро іншій людині, ви отримаєте плату у вигляді удачі. Це формує впевненість у собі, дає мотивацію.

Більше того, тут, як було написано вище, працює закон тяжіння. Ви налаштовуєте себе на те, що станеться щось хороше, якщо ви зробите самі щось добре і корисне. Імовірність того, що ви отримаєте бажане зростає в рази. Закон рівноцінного обміну також працює на повну силу. Адже люди досить часто отримують удачу від Всесвіту за те, що роблять щось корисне. У цьому випадку цей процес просто буде більш усвідомленим.

You cannot copy content of this page