fbpx
Перейти до вмісту

Проблеми Дів, успіх Козорогів та протиріччя Риб: докладний гороскоп на 15 січня

Астрологи розповіли, чого очікується представникам сузір’їв від цього дня

ОВНИ

У ОВНІВ можуть з’явитися турботи, пов’язані з розпорядженням майном та фінансами інших людей. Наразі краще розраховувати на довгострокові проекти.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ зараз багато в чому залежать від зовнішніх факторів. Потрапивши під сторонній вплив, ви можете рушити у новому, несподіваному собі напрямі.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ, подумайте про те, щоб нагадати про себе знайомим і родичам – відновіть ваші стосунки: зателефонуйте, напишіть листи. Стати ініціатором сьогоднішніх подій.

РАКИ

РАКАМ тонкий смак дозволить зробити вдалі придбання для дому та для себе особисто. У цей період можливі серйозні зміни у відносинах з важливою для вас людиною.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ день пройде цілком благополучно, хоча є можливість розладнатися через дрібниці. Ваше висловлювання чи вчинок додадуть нового напряму чиїмось думкам.

ДІВИ

ДІВИ, вимагатимуть вашої участі справи, пов’язані з вирішенням побутових проблем. Ймовірно, отримання цікавої інформації: зверніть на неї особливу увагу, якщо йдеться про розширення можливостей.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, подумайте про те, щоб урізноманітнити свої розваги. Ваші творчі якості припали б зараз дуже доречно, тоді як лінощі здатні сильно перешкодити.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ виявлять особливий інтерес до прихованого боку життя, явищ таємничих та маловивчених. Надайте посильну допомогу тим, чиї проекти видаються вам гідними підтримки.

СТРІЛЬЦІ

Для СТРІЛЬЦІ прекрасний час, щоб поповнити інформаційний багаж. Пам’ятайте, що діти переймають вашу манеру спілкуватися зі світом.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГИ будуть успішні в будь-якій справі, де потрібне вміння домовлятися, знаходити компроміс. Подумайте про те, як примножити те, що ви маєте.

ВОДОЛІЇ

Для ВОДОЛІЇВ настане непростий період, насичений контактами та різноманітними подіями. Не виключено, що ви станете центром уваги нових та старих знайомих.

РИБИ

У РИБ день сповнений протиріч, але загалом обіцяє бути вдалим. Добре сьогодні провести астральне чищення житла та наситити простір вібраціями гарної музики.