fbpx
Перейти до вмісту

Проблеми Козорогів, бажання Раків та секрети Левів: докладний гороскоп на 30 грудня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня

ОВНИ

ОВНИ отримають велике задоволення від усіх колективних розваг: виберіться на якийсь захід із друзями. День сповнений несподіванок, припливу потрібної інформації. Добре йде робота з символами та снами.

ТЕЛЬЦІ

Якщо вам вдасться подолати нерозуміння у спілкуванні з партнерами, цей день може стати поворотним у розвитку справ. Успіх супроводжує в поїздках, інтелектуальній діяльності. Посилиться потяг до отримання естетичних насолод.

БЛИЗНЮКИ

Для БЛИЗНЮКІВ це день набуття стійкості і почуття спільності зі значними людьми. Відносини в сім’ї покращуватимуться завдяки загальному настрою, прагненню гармонії. Ви багатьом симпатичні в цей час своєю невимушеністю та веселою вдачею.

РАКИ

Деякі РАКИ відчуватимуть сильне бажання звільнитися від усього, що їм нав’язало оточення: хочеться вирішувати самим, що робити. Присвятіть якнайбільше часу улюбленому занять, спілкуванню з тими, хто вам дійсно подобається.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ сприятливий час для переживання бурхливих емоцій: виявіть свою індивідуальність, не соромтеся бути у центрі уваги. Але не діліться секретами та планами з невідповідними людьми.

ДІВИ

ДІВИ можуть з успіхом зайнятися організацією різноманітних заходів, залучаючи до цієї справи нових людей. Використовуйте на повну свої дипломатичні здібності: прості слова, сказані в потрібний момент, матимуть чарівну дію!

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗАМ пора приступати до здійснення задуманого. Зосередьтеся на тому, що справді важливо. Ймовірна зустріч із людиною, яка допоможе вам подивитися по-новому на важливі питання.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ, використовуйте цей період для початку важливих проектів, зміцнення здоров’я. Успіх принесуть благодійність та проекти, пов’язані з навчанням. Деякі з подивом виявлять, що їхні пріоритети змінилися, і тепер привабливими здаються зовсім інші справи та результати.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ, проаналізуйте свої попередні кроки і уникайте надмірного напору: це зараз не дасть бажаного результату. Краще описати переваги, які принесе участь у вашій витівці. При нагоді переймайте досвід тих, хто вас надихає.

КОЗОРОГИ

У КОЗОРОГІВ йде осмислення проблем, що з іншими людьми. Уникайте тертя з колегами та суперечок із начальством. І намагайтеся зараз не затримуватися на робочому місці понад необхідне – краще звернути увагу на інші аспекти вашого існування.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЯМ саме час завершити справи, підбити підсумки і віддати борги. При зав’язуванні стосунків орієнтуйтесь на спільні інтереси. Протягом дня постарайтеся доставити собі та іншим якнайбільше приємних хвилин.

РИБИ

РИБИ, намітте докладні плани на найближче майбутнє. Це день створення потужних мислеобразів, і ви можете подумати про все, що хочете. Не слід давати надто багато обіцянок. Краще допомагайте людям у міру можливості, коли це потрібно.