fbpx

Прогноз на тиждень з 29 травня по 4 червня 2023 року для всіх знаків зодіаку

Овен – Цього тижня ви почнете наполегливо дертися на чергову кар’єрну вершину, звідки вам привітно посміхається пані Фортуна. Але не забувайте про відпочинок, варто взяти тиждень відпустки і поїхати кудись до моря. Це чудовий засіб, що дозволяє накопичити сили та сконцентруватися на майбутніх звершеннях. Наприкінці тижня ваша працездатність буде явно підвищеною. Ви можете встигнути практично все, що запланували, і навіть трохи більше. А ввечері – чудово відпочити у колі друзів.

Телець – У понеділок будьте обережні, стежте за своєю промовою, інакше може виникнути конфліктна ситуація з начальством. У середу бажано не робити жодних рішучих дій і не виступати з програмними заявами. У суботу багато ситуації можуть для вас прояснитися несподіваним чином. Приділіть більше уваги близьким людям, їм просто потрібна ваша підтримка та допомога, але не дозволяйте їм завантажувати всі свої проблеми на вас.

Близнюки – Зараз немає сенсу чинити опір якимось обставинам і намагатися щось змінити. Настав момент, коли краще плисти за течією, так ви заощадите сили та час. І все скоро само собою скластися на вашу користь. Ваше заповітне бажання здійсниться майже без зусиль. Творча робота позитивно впливатиме на ваш настрій. Ще й принесе солідний прибуток. Тепер ваш час.

Рак – Цього тижня ви ризикуєте надто пізно згадати один із життєвих уроків, який міг би вам допомогти. Остерігайтеся необдуманих вчинків та різких слів. Непогано було б спостерігати за вашим оточенням, щоб згодом мати правильне уявлення про людей, з якими належить спілкуватися. У вихідні варто подумати про сенс життя: вам може відкритися нове значення звичних речей.

Лев – Найбільш правильним підходом цього тижня буде: більше працювати – менше розмовляти. Це цілком відповідатиме вашому власному настрою. Важливо уникати сумнівів та емоційних зривів. На початку тижня можлива коротка поїздка чи відрядження. У четвер постарайтеся уникнути зустрічей із начальством, оскільки ваша нестримність може призвести до конфлікту.

Діва – Загалом тиждень може виявитися занадто клопітким і метушливим. Насамперед, займайтеся обов’язковими справами, решту поки що відкладете. Не критикуйте та не обговорюйте дій керівництва, вас можуть неправильно витлумачити, що завадить вашій кар’єрі. У четвер не ігноруйте дружніх порад. Головне – нікого не образити. Неділя – один із найсприятливіших днів тижня, всі справи вдаватимуться.

Терези – Ваша сумлінна робота має всі шанси бути відзначеною похвалою чи підвищенням. У вівторок багато цікавого та приємного обіцяють знайомства з новими людьми та їх оригінальними ідеями. Не відмовляйтеся від запрошення друзів весело провести час. У вихідні добре знайти час для заміської прогулянки.

Скорпіон – Цього тижня ви здатні легко обеззброїти критично налаштованих до вас людей своєю увагою та доброзичливістю. Результативність ваших дій, як обіцяють зірки, помітно зросте, зарплата збільшиться. Ви багато встигнете зробити. Відкиньте непотрібні сумніви і змінюйте своє життя на краще. Уникайте неясностей на роботі та в особистих стосунках.

Стрілець – Тиждень розділиться на дві практично протилежні половини: її початок добре підійде для завершення справ, кінець принесе удачу в нових починаннях. Понеділок може виявитися одним із найвдаліших днів тижня. У середу не варто призначати ділові зустрічі, краще попрацювати на самоті. Вихідні проведіть на дачі.

Козеріг – Цей тиждень може принести певність з подальшими планами у вашій кар’єрі. Можливо, ви отримаєте необхідну інформацію для прийняття остаточного рішення. Зараз не варто дослухатися поради “доброзичливців”, довіряйте своїй інтуїції. Результат ваших старань не змусить чекати, і це відчуєте. У вихідні буйте на пляжі, гуляйте лісом.

Водолій – На початку тижня постарайтеся не виступати з ідеями та пропозиціями. Якщо ви вирішите виділитись таким чином, вас можуть неправильно зрозуміти. Не варто створювати зайвих проблем. Краще просто спокійно робити свою справу. Зараз взагалі не час щось змінювати. Хоча у вихідні вам, схоже, доведеться переглядати деякі свої принципи.

Риби – Цього тижня варто пустити всю вашу дипломатичність, щоб уникнути серйозної сварки з начальством або з членами сім’ї. Небажано пропадати на роботі днями та ночами, намагайтеся працювати розмірено, не беріться за виконання надзавдань, цим ви можете підірвати своє здоров’я. Ви цілком здатні знайти неординарне вирішення своїх проблем.

You cannot copy content of this page