fbpx

Прибуток Терезів, ентузіазм Левів та проекти Риб: докладний гороскоп на 11 січня

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв цього дня.

У ОВНІВ — час вирішення ділових питань та проблем особистого характеру. Романтичне знайомство, яке виникло цими днями, обіцяє по-справжньому порадувати — особливо, якщо людина зацікавила вас не лише зовні. Перед початком нових справ розберіться зі старими.

ТЕЛЬЦІ почнуть шукати можливості відпочити від професійних обов’язків. Вибирайте справу, здатну принести не лише гроші, а й моральне задоволення. Добре вчитися співати, грати на музичних інструментах.

У БЛИЗНЮКІВ день відзначений очікуванням змін. Контакти з представниками іншої статі здатні спантеличити: люди будуть поводитися не так, як ви очікували. Відносини, що вас цікавлять, можна зараз оновити, вивести на більш довірчий рівень.

РАКИ можуть вдало поділитися досвідом та набути корисного досвіду самі. Добре впізнавати незвичайні способи лікування та роботи зі свідомістю. Ви могли б створювати потрібні події силою свого наміру.

У ЛЕВІВ робота з новими партнерами вимагатиме всіх сил. Створюйте навколо себе атмосферу співробітництва, а за потреби — і змагання, демонструйте власний ентузіазм. Хороший день для укладання найрізноманітніших угод.

ДІВАМ, по можливості, слід перенести дальні поїздки на інший день. Більше вигадуйте своє, це важче, але цікавіше. День добре підходить для освоєння комп’ютера, нових програм.

ТЕРЕЗИ можуть відкрити для себе нове джерело доходу, пов’язане з творчістю або викладацькою діяльністю. У роботі та навчанні вам буде властивий настрій на результат, легко зараз дається об’єктивний аналіз ситуації.

СКОРПІОНИ відчують приплив сил, вирішивши їхнє питання. Найбільших результатів ви досягнете, діючи разом з іншими людьми. Це період, коли ви можете проявити свої організаторські здібності стати на чолі групи однодумців.

Зірки радять СТРІЛЬЦЯМ подумати про додаткову освіту, підвищення кваліфікації. Ви можете знайти підтримку своїх найсміливіших починань. Якщо все правильно розрахувати, улюблена справа почне давати прибуток.

У КОЗЕРОГОВ день відзначений зростанням самолюбства, при цьому можливі розбіжності з начальством та колегами по роботі. Добре готувати нові страви, залучати до цієї справи дітей.

У ВОДОЛІЇЇВ фінансове становище покращить якась короткострокова робота, посередницька діяльність. Гарний час для того, щоб звернути на себе увагу оточуючих доброзичливістю та великою кількістю ідей.

У РИБ – сприятливий період для придбання майна: меблів та техніки. Деякі вирушать у подорож з метою підтримки зв’язків чи розширення кругозору. Успішними обіцяють бути всі спільні проекти.

You cannot copy content of this page