fbpx
Цей день Гороскоп Прибуток Терезів, поїздки Раків та везіння Тельців: докладний гороскоп на 9 грудня

Прибуток Терезів, поїздки Раків та везіння Тельців: докладний гороскоп на 9 грудня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня

ОВНИ

ОВНИ, становище планет сприяє всім видам співробітництва та вирішенню накопичених питань. Відносини в сім’ї потребують часу, проведеного разом, можливо — за справою, яка була б цікавою для всіх учасників: ігри, поїздки, творчість.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ більше везтиме у справах спонтанних: добре, якщо ви сьогодні легкі на підйом! Велика можливість спілкування з людьми, яких ви давно не бачили.

БЛИЗНЮКИ

Для БЛИЗНЮКІВ це день набуття стійкості і почуття спорідненості з близькими людьми. Подумайте разом про справи майбутніх. Вечір – чудовий період для роботи над своєю фізичною формою.

РАКИ

РАКИ, гарний час для поїздок, відвідування місць, які вас підсилюють. Зустрічі з цікавими людьми можуть викликати бажання змінити найближче майбутнє. Найголовніше — вирішитись і розпочати, а далі події самі підуть у потрібному напрямку.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ сприятливий час для змін в особистій сфері: заявіть про себе, не соромтеся бути у центрі уваги. Успіх супроводжує і підприємництво і торгівлю, добре писати тексти, обмінюватися досвідом.

ДІВИ

Сприятливий день для ДІВ, які прагнуть вести здоровий спосіб життя. Добре розпочинати новий цикл роботи з тілом, чуйно сприймати потреби організму. В одязі рекомендуються гармонійне поєднання різних кольорів та натуральні тканини.

ТЕРЕЗИ

У ТЕРЕЗІВ ймовірний прибуток, просування у вибраній області. Успіх принесуть реклама та проекти, пов’язані з навчанням. Енергетика дня складна, але перспективна.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ потрібно присвятити якнайбільше часу собі, своїм особистим справам. Загострюється інтуїція, а сни матимуть пряме відношення до питань, що вас цікавлять. Також добре дбати про навколишній простір, позбавлятися непотрібного.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ, не виключено, що вам доведеться віддавати борги або виконувати інші обіцянки. Доведіть до пуття все, що вимагає завершення і, звільнивши увагу від минулого, починайте моделювати події майбутнього.

КОЗОРОГИ

У КОЗОРОГІВ успішно йдуть справи, пов’язані з просуванням особистих інтересів. Можете сміливо звертатися із проханнями: навряд чи вам відмовлять. Консультація у грамотної людини допоможе ухвалити важливе рішення.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ зможуть реалізувати свій потенціал у бізнесі, громадській діяльності, вирішенні психологічних проблем як своїх, так і оточуючих. Добре акумулювати енергію та спрямовувати її в одному напрямку.

РИБИ

У РИБ посилиться потяг до приємних відчуттів, отримання естетичного задоволення. Можна присвятити частину дня творчості, рукоділля, змайструвати щось своїми руками. Якщо ви знайдете час для масажу чи інших приємних процедур – взагалі чудово!

Related Post

Гороскоп на 22 листопада 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 22 листопада 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН Налаштуйтеся на діловий лад якомога раніше і почніть день із вирішення серйозних питань. Багато що виходитиме добре, ви швидко досягнете успіху, якщо не станете відволікатися. Порозумітися з оточуючими буде

Гороскоп на 5 травня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 5 травня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 5 квітня 2021 року Овен День сприятливий для творчої активності. Життєвий потенціал все так же знаходиться на високому рівні. Є шанс створити щось незвичайне. Посилиться здатність переконання. Ви

2 квітня: поради на сьогодні за місячним календарем2 квітня: поради на сьогодні за місячним календарем

Сонце в Овні Схід Сонця: 6:28 Захід: 19:33 Старий місяць 20-й місячний день Важливо сьогодні: Відкинувши всі сумніви, прийміть перетворення. День одкровень, відкриттів, духовного преображення, подолання сумнівів. Можливо внутрішнє перетворення.