fbpx
Перейти до вмісту

Прибуток Терезів, поїздки Раків та везіння Тельців: докладний гороскоп на 9 грудня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня

ОВНИ

ОВНИ, становище планет сприяє всім видам співробітництва та вирішенню накопичених питань. Відносини в сім’ї потребують часу, проведеного разом, можливо — за справою, яка була б цікавою для всіх учасників: ігри, поїздки, творчість.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ більше везтиме у справах спонтанних: добре, якщо ви сьогодні легкі на підйом! Велика можливість спілкування з людьми, яких ви давно не бачили.

БЛИЗНЮКИ

Для БЛИЗНЮКІВ це день набуття стійкості і почуття спорідненості з близькими людьми. Подумайте разом про справи майбутніх. Вечір – чудовий період для роботи над своєю фізичною формою.

РАКИ

РАКИ, гарний час для поїздок, відвідування місць, які вас підсилюють. Зустрічі з цікавими людьми можуть викликати бажання змінити найближче майбутнє. Найголовніше — вирішитись і розпочати, а далі події самі підуть у потрібному напрямку.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ сприятливий час для змін в особистій сфері: заявіть про себе, не соромтеся бути у центрі уваги. Успіх супроводжує і підприємництво і торгівлю, добре писати тексти, обмінюватися досвідом.

ДІВИ

Сприятливий день для ДІВ, які прагнуть вести здоровий спосіб життя. Добре розпочинати новий цикл роботи з тілом, чуйно сприймати потреби організму. В одязі рекомендуються гармонійне поєднання різних кольорів та натуральні тканини.

ТЕРЕЗИ

У ТЕРЕЗІВ ймовірний прибуток, просування у вибраній області. Успіх принесуть реклама та проекти, пов’язані з навчанням. Енергетика дня складна, але перспективна.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ потрібно присвятити якнайбільше часу собі, своїм особистим справам. Загострюється інтуїція, а сни матимуть пряме відношення до питань, що вас цікавлять. Також добре дбати про навколишній простір, позбавлятися непотрібного.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ, не виключено, що вам доведеться віддавати борги або виконувати інші обіцянки. Доведіть до пуття все, що вимагає завершення і, звільнивши увагу від минулого, починайте моделювати події майбутнього.

КОЗОРОГИ

У КОЗОРОГІВ успішно йдуть справи, пов’язані з просуванням особистих інтересів. Можете сміливо звертатися із проханнями: навряд чи вам відмовлять. Консультація у грамотної людини допоможе ухвалити важливе рішення.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ зможуть реалізувати свій потенціал у бізнесі, громадській діяльності, вирішенні психологічних проблем як своїх, так і оточуючих. Добре акумулювати енергію та спрямовувати її в одному напрямку.

РИБИ

У РИБ посилиться потяг до приємних відчуттів, отримання естетичного задоволення. Можна присвятити частину дня творчості, рукоділля, змайструвати щось своїми руками. Якщо ви знайдете час для масажу чи інших приємних процедур – взагалі чудово!