fbpx

Природжені марнотрати: 4 Знака Зодіаку, які витрачають занадто багато грошей

Природжені марнотрати: 4 Знака Зодіаку, які витрачають занадто багато грошей

Далеко не всі люди вміють правильно витрачати гроші. Є кілька Знаків Зодіаку, які не знають міри в шопінгу.

Астрологи розповіли, що це за Знаки і чому вони так роблять.

Овен

Овни є одними з найбільших марнотратів в Зодіакальному колі. Причина досить проста – вони не можуть впоратися зі своїм «хочу».

Це ті самі люди, у яких дуже часто з’являється якась ідея, яку вони просто не можуть і не вміють тримати всередині себе. Захотілося щось купити – треба відразу бігти в магазин.

Ходити в торгові центри їм зовсім протипоказано, принаймні, одним. Вони можуть витратити все до останньої копійки просто тому, що у них є така можливість. Єдиним стримуючим фактором для них є ненависть до боргів. Вони не стануть влазити в борги і брати кредити заради здійснення спонтанної мрії.

Стрілець

Стрільці – це ті самі люди, які можуть витратити весь місячний бюджет за один присід. Наприклад, вони можуть купити дорогі квитки на літак або оновити весь свій гардероб.

У Стрільців завжди знайдеться, куди витратити все до копійки. Вони вміють заробляти і накопичувати, а й витрачати теж люблять так, як ніхто інший.

Їх відрізняє те, що їх покупки можна назвати найбільш корисними, адже вони дарують їм багато позитивних емоцій. Словом, це люди з розряду «була зарплата – і відразу немає зарплати».

Водолій

Їм потрібно все найкраще і сучасне. Це люди, які по-справжньому одержимі сучасними технологіями і хочуть отримувати все най-най.

Наприклад, якщо є можливість доплатити «всього лише» півмільйона, щоб купити квартиру побільше, вони доплатять. Вони не є такими дріб’язковими, вибираючи тарифи для мобільного зв’язку та інтернету, навіть якщо витрачають менше половини виділеного трафіку і дзвінків.

Їм потрібен телефон з кращою камерою, нехай вони і фотографують тільки себе в дзеркалі. У них є надмірна тяга до самовираження через речі, які змушують їх безконтрольно витрачати гроші.

Риби

Риб відрізняє щедрість, яка часом заходить занадто далеко. Наприклад, комусь із близьких знадобилася фінансова допомога. Риби тут як тут – поспішають підтримати родичів або другу половинку рублем.

Це ті самі люди, які просто не розуміють ціну грошам. Вони гнуть спину на роботі, вбивають свій час і віддають всі сили на заробітки, а потім спускають все на оточуючих.

Риби також дуже люблять купувати дорогі дрібнички.

Related Post

Знаки зодіаку, для яких листопад стане найкращим місяцем у 2021 роціЗнаки зодіаку, для яких листопад стане найкращим місяцем у 2021 році

Розповідаємо, хто зустріне своє кохання, а хто знайде себе цього місяця. Так, 2021 рік вже майже закінчився, але для деяких доля приготувала все найсмачніше на десерт. Є знаки зодіаку, для

Чим відрізняються жінки Риби від чоловіків РибиЧим відрізняються жінки Риби від чоловіків Риби

Сьогодні поговоримо про гендерні особливості загадкових, чарівних Риб: хто з них, чоловіки або жінки, схильні до фантазій, самообману, а хто реаліст-одноосібник, хто більш самостійний і як у них йдуть справи

Гороскоп на 7 вересня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 7 вересня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 7.09.2021 року для кожного знака Зодіаку Гороскоп на 7 вересня 2021 року Овен Будуть вдалими будь-які покупки, будь-які фінансові вкладення, участь в цікавому проекті. Сприятливий творчий підхід.