fbpx

Притягнення Близнюків, успіх Дів і душа Риб: докладний гороскоп на 7 лютого

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього дня.

ОВНАМ — зірки налаштовують на наполегливіші спроби досягти бажаного. Частина енергії сьогодні має бути скерована на створення комфортної атмосфери в навколишньому просторі, але основну увагу потрібно приділити саморозвитку, переосмисленню минулого.

ТЕЛЬЦЯМ — рада близької людини допоможе ухвалити важливе рішення. Намагайтеся виправити непорозуміння, пов’язані з вашими неакуратними діями в колі близьких. Вдалий час для того, щоб зайнятися спортом, організувати на це діти дітей.

БЛИЗНЮКІВ – як магнітом будуть притягувати до себе потрібну інформацію і потрібних людей. Є, щоправда, ймовірність, що ви будете надто легковажні у фінансових питаннях. Деякі з ваших знайомих чекають на вас першого кроку назустріч.

РАКАМ – зручний момент для занять образотворчим мистецтвом, дизайном. Розумна самореклама виявиться своєчасною та ефективною, як і спроби звернути собі на користь інформацію про нові технології.

У ЛЕВІВ — вихід із сімейних проблем краще шукати разом із домочадцями. До речі, не виключено, що якщо ви проаналізуєте свої недавні думки, то виявите справжню причину подій у вашому оточенні.

У ДІВ — ймовірний успіх у всьому, де необхідно вміння знаходити “золоту середину”. Що стосується здоров’я, то від багатьох цей час вимагатиме більш розумного ставлення до харчування. Є такі сфери буття, де безглуздо сподіватися на фахівців: зробити своє життя гармонійним ви можете лише самі.

ТЕРЕЗИ, це емоційно непростий день. На роботі можуть виникнути непередбачувані обставини, які забирають мету. Наслідки повністю залежать від вашої реакції: не випускайте ініціативи зі своїх рук.

СКОРПІОНАМ – отримають задоволення від вдалого початку проекту. У багатьох на перший план виходять серцеві справи. З розумінням сприймайте бажання близьких змінити щось у навколишній обстановці.

СТРІЛЬЦЯМ – у своїй роботі не варто надто орієнтуватися на оточуючих: краще намітити мету, обрану самостійно. Але постарайтеся ставитися до себе дбайливіше, щоб не вийти з ладу напередодні свят.

Зірки попереджають КОЗЕРОГІВ про те, що філософське ставлення до того, що інші люди сприймають ті ж події по-своєму, допоможе зберегти рівновагу духу. Ймовірно перспективне знайомство, вигідне вкладення фінансів.

ВОДОЛІЇ будуть змушені поєднати професійні обов’язки з вирішенням особистих завдань. День особливо сприятливий для упорядкування сімейних справ і контакту з людьми, здатними вас чогось навчити.

РИБАМ – буде легше налагодити відносини з оточуючими, якщо вони спочатку настрояться на позитивний лад. Добре зараз вести розмови до душі, писати листи та будувати плани на майбутнє. Поїздки принесуть прибуток.

You cannot copy content of this page