fbpx

Привабливі та меркантильні. Для яких знаків Зодіаку фінансова вигода понад любов

У характеристику кількох знаків Зодіаку зірки вписали меркантильність.

Представники чотирьох знаків Зодіаку схильні до меркантильних відносин більше за інших. Це не означає, що вони не можуть любити щиро. Просто у певний момент вибір цих людей скоріше впаде на тих, хто зможе забезпечити їхню фінансову незалежність.

Телець

Тільці завжди хочуть більше, ніж мають, тому особливий успіх в їхніх очах мають партнери, які можуть безперервно постачати щастя у вигляді шарудливих купюр. Представники знака можуть залишатися у стосунках без кохання виключно через меркантильний інтерес.

Терези

Мета Терезів — влаштувати життя таким чином, щоб за мінімуму витрачених зусиль мати максимальну вигоду. Вони не прагнуть багато працювати і шукають партнера, який зможе легко задовольняти всі їхні запити.

Стрілець

Стрільці люблять позиціювати себе як людей, яких не цікавлять матеріальні блага. При цьому носять тільки фірмові речі та віддають перевагу відпочинку рівня вище за середній, гроші на який не соромляться брати у партнера.

Водолій

У Водоліїв особливе ставлення до фінансів. Вони розглядають гроші як засіб для досягнення практично всіх життєвих цілей. Водночас цілі можуть бути з розряду нездійсненних, але це не заважає представникам знаку брати на них гроші у партнера.

You cannot copy content of this page