fbpx

Приємні новини та везіння в фінансах: гороскоп на тиждень з 13 по 19 березня 2023 року для кожного знака зодіаку

Овен – Цього тижня ви можете впливати на людей, тому продумуйте кожен крок, адже допущені помилки можуть позначитися не лише на вас. У вівторок постарайтеся не ризикувати та не критикувати всіх навколо. Ініціатива, виявлена в середу, буде гідно оцінена начальством. Поїздки цього дня будуть вдалими, а зустрічі та нові проекти дозволять розширити поле вашої діяльності. Не навантажуйте родичів своїми проблемами наприкінці тижня.

Телець – Цього тижня у вас з’явиться можливість кар’єрного зростання, не бійтеся взяти на себе відповідальність. У вівторок будь-яка дрібниця зможе вивести вас з рівноваги, тому намагайтеся менше спілкуватися з людьми, а то можете посваритися з будь-ким. У четвер добре б не розтікатися думкою по дереву – і ваші промови, і ваші дії мають бути короткими, чіткими, ефективними. У вихідні дні спокійне існування видасться надто нудним, і вам знову захочеться кипіння пристрастей.

Близнюки – Будьте уважні до інформації, яку можна отримати з розмов оточуючих. Якоїсь миті шматочки з’єднаються в цілу мозаїку, і відкриють перед вами нові можливості. Імовірне зростання у професійній сфері. Ви маєте шанс здійснити давню мрію. Ухвалення важливого рішення відкладіть до середини тижня. Доля сама підкажи вам, як краще діяти. У вихідні вас чекає приємна подорож.

Рак – Це зоряний час для творчих людей. Поєднавши натхнення із земними завданнями, ви зможете досягти багато чого і зміцнити своє матеріальне становище. Можливі деякі ускладнення та перешкоди у досягненні мети у вівторок. У суботу ваша допомога буде потрібна рідні. Неділя присвятіть своєму відпочинку, не напружуючись, влаштовуючи чийсь.

Лев – Тиждень сприятливий для генерування нових ідей, частина з них вдасться втілити в життя. У середу ділова поїздка може виявитися абсолютно марною через масу непорозумінь, краще перенести її на другий день. У п’ятницю, прагнучи абсолютної досконалості, пам’ятайте, що не все залежить від зовнішності. У вихідні добре б сходити до парку чи кіно.

Діва – На цьому тижні ви можете вирушити в ділову поїздку, але будьте особливо уважні до свого здоров’я, оскільки ризик застудитися досить великий. Поспішайте закінчити важливі справи, не тягніть час, подумайте, що можна зробити заздалегідь. У вівторок небажані візити до адміністративних установ, а перебуваючи далеко від будинку, варто виявити особливу обачність. Не слід йти на поводі у свого азарту. У вихідні дні ви спілкуватиметеся більше звичайного.

Терези – Цього тижня вашими найкращими супутниками мають стати розсудливість та тверезий розрахунок. Не дайте себе обдурити солодкими обіцянками. Нестандартний підхід до вирішення проблем дасть безперечно позитивний результат. У середині тижня не варто сваритися з близькими людьми лише через те, що вони не виконали жодного з численних пунктів вашого плану. У четвер остерігайтеся непотрібних розмов. У неділю варто усамітнитися і упорядкувати свої думки і почуття.

Скорпіон – Намагайтеся зосередитися на найголовнішому, тоді дрібні неприємності не завадять здійсненню ваших великих цілей. Ймовірно, на вас чекає щось приємне і прибуткове. Допомога друзів сприятиме реалізацію задумів і планів. Перед натиском вашої енергії можуть бути безсилі обмеження та перешкоди, які виникали на вашому шляху. Сприятливий момент для вирішення особистих питань, освідчення в коханні, пропозиції руки та серця.

Стрілець – Перша половина цього тижня буде просто казковою. Постарайтеся нічого різко не змінювати, щоб не затьмарити цю ідилію. Втім, вас може мучити бажання бурхливої діяльності, що призведе до того, що вже в середу ви повернетесь до активної роботи. Найбільш сприятливі дні цього тижня – четвер та субота.

Козеріг – Оптимізм дозволить вам подолати будь-яку проблему. Практично весь тиждень, за винятком четверга, вам буде супроводжувати легкість, що дозволяє віртуозно долати перешкоди. У середу ви зможете отримати важливу інформацію та завести корисні знайомства. У неділю більше спілкуйтеся із сім’єю та друзями.

Водолій – Ваші справи підуть у гору за умови, що ви не критикуватимете колег, незалежно від того, наскільки потрібні чи марні будуть ваші зауваження. Марна метушня навколо вас може викликати деяке роздратування, постарайтеся розслабитися і живіть із задоволенням. Не час починати інтриги, вони обернуться проти вас. У п’ятницю чудово пройде романтичне побачення з новим знайомим.

Риби – Цього тижня ви повинні бути відкриті для пропозицій, і вони почнуть надходити до вас у наростаючому темпі. У вирішенні ділових питань більше покладайтеся на інтуїцію, як не дивно, логіка навряд чи призведе до бажаних результатів. У вівторок виявляться вдалими ділові поїздки та переговори. У четвер не варто робити безвідповідальних вчинків і брехати. Все таємне стане очевидним.

You cannot copy content of this page