fbpx
Цей день Гороскоп П’ять найгірших чоловіків за знаком зодіаку

П’ять найгірших чоловіків за знаком зодіаку

Деякі чоловіки народжені не для того, щоб створити сім’ю. Астрологи перерахували знаки зодіаку, представники яких зовсім не здатні дбати про інших. Цих наречених краще відкидати одразу.

Близнюки

Близнюки виявилися першими у списку нікчемних сім’янинів. Ці чоловіки вміють лише будувати плани, які ніколи не втілять у життя, та давати обіцянки. Надійного супутника життя, народженого під цим сузір’ям, на думку астрологів, знайти не вдасться.

Єдина їхня гідність — гарне почуття гумору, але й воно з часом починає лише дратувати, бо ні допомоги, ні підтримки від Близнюків дочекатися неможливо. Зате коли обраниця хоче побути сама, вони вічно заважають під ногами.

Риби

Чоловік-Риби – це друга дитина. Приготуйтеся стати йому мамою, а не дружиною, оскільки всю відповідальність за новий осередок суспільства такий чоловік покладе на плечі своєї дружини.

Представники цього знака не вміють приймати рішення і часто не можуть подбати про себе.

Стрільці

Стрільці хоч і романтичні, але надто ненадійні. Вони вміють красиво доглядати, але тільки доти, доки обраниця їм не набридне.

Варто у стосунках з’явитися рутині, як чоловік, народжений під цим знаком, вже збирає свої речі та біжить до нової коханої. Втім, та ж доля чекає на неї, якщо Стрілець занудьгує.

Скорпіон

Скорпіони найчастіше виявляються справжніми домашніми тиранами. Сперечатися з ними не варто, свою злість і мстивість вони можуть демонструвати навіть у ліжку, а таке сподобається не кожній.

Ці чоловіки звикли, щоб партнер беззаперечно підкорявся їм у будь-яких ситуаціях. Якщо ви не готові до такого стану речей – знайдіть собі іншого супутника життя.

Рак

Рак – найсімейніший знак. Ці чоловіки комфортно почуваються вдома, з коханою, і охоче ведуть дівчат, що сподобалися, під вінець, але є нюанс — представники цього знаку справжні лицеміри.

На публіці вони носять дружин на руках і зворушливо дбають про дітей, а вдома вважають за краще просто лежати на дивані з келихом або проводити час у соціальних мережах.

Related Post

2 знаки зодіаку можуть зустріти своє кохання на цьому тижні2 знаки зодіаку можуть зустріти своє кохання на цьому тижні

Представників цих сузір’їв охопить шквал романтичних почуттів вже зовсім скоро. Доля приготувала вам доленосне знайомство. Астрологи вказали на знаки зодіаку, які закрутять новий бурхливий роман вже у найближчі три дні.

Гороскоп на 29 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 29 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 29.09.2021 року для кожного знака зодіаку Гороскоп на 29 вересня 2021 року Овен Хороший день для романтичних зустрічей, ви будете магнетичні. Взаєморозуміння між статями буде відмінне. День

“Максимальний прибуток”: відразу 4 знаки зодіаку відчують грошове покращення у ці 3 дні“Максимальний прибуток”: відразу 4 знаки зодіаку відчують грошове покращення у ці 3 дні

Представники цих сузір’їв відчують шелест великих купюр у своїх руках дуже скоро Астрологи позначили знаки зодіаку, які буквально наб’ють повні кишені грошей найближчим часом. Максимальний прибуток чекає на цих щасливчиків,