fbpx
Перейти до вмісту

Радість Левів, спокуси Овнів і зміни Стрільців: детальний гороскоп на 26 грудня

Астрологи розповіли, що можна очікувати від цього дня

ОВЕН

Сьогодні ваш творчий потенціал зросте настільки, що просто перестане у вас поміщатися. Холіть його, плекайте, і не забувайте використовувати на всю котушку.

ТЕЛЕЦЬ

Ви так добре справлятиметеся зі своїми справами, що вам шкода буде, що вони закінчуються. Втім, гарний настрій на честь виконаного завдання нікуди від вас не втече.

БЛИЗНЮКИ

Обговоріть свої проблеми із тим, кому довіряєте. Можливо, вони мають дуже просте рішення, яке ви не помічаєте через свою очевидність.

РАК

Сьогодні ви ризикуєте навішати на себе надмірно велику кількість чужих проблем. Постарайтеся хоча б не усувати від процесу їх вирішення тих, кому вони, власне, належать.

ЛЕВ

Не затримуйтесь сьогодні, намагаючись щось доробити, користі від цього все одно не буде. Краще прийдіть раніше додому і витягніть домашніх у театр, кіно або просто погуляти.

ДІВА

Будьте розумні, не пиляйте гілку, на якій маєте щастя перебувати. Не так вже на ньому й погано. А як унизу – ще не відомо. Бувай.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні вам обов’язково має пощастити. Ваше завдання – розглянути, у чому саме вам пощастило.

СКОРПІОН

Якщо ви сьогодні дозволите собі розслабитися і перестати контролювати те, що відбувається, ціна подібної легковажності може виявитися високою. Відпочити нині не вдасться.

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні вам, можливо, доведеться зіткнутися з несподівано злісним ставленням. Від вас буде потрібно все терпіння і делікатність, щоб утриматися від спокуси відповісти тим же.

КОЗОРІГ

Хибний рух може покласти край відносинам, вірне – зміцнити їх і вивести на новий, вищий рівень. Головне – довіряти близькій людині.

ВОДОЛІЙ

Все, що ви сьогодні робитимете – не серйозно. Так що, щоб не дуже засмучуватися з цього приводу, краще провести день у розвагах.

РИБИ

Вам сьогодні належить грати роль боксерської груші. Ви примудритесь опинитися між двома людьми, що сваряться, і отримаєте, відповідно, від обох.