fbpx
Перейти до вмісту

Радість Тельців, авантюри Левів та фінансовий підйом у Терезів: докладний гороскоп на 5 грудня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього дня

ОВНИ

ОВНИ – знайдіть можливість рухатися, поспілкуватися; Наполегливіше закликайте гостей, робіть візити самі, виступіть організатором виходу до міста. Можливі корисні придбання для дому.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ — створіть у собі передчуття свята та поширіть цю радість на близьких. Допоможіть дітям змайструвати щось своїми руками у подарунок друзям чи родичам. Чим більше вражень ви і ваше сімейство отримає у ці дні, тим краще.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ – не намагайтеся вирішити всі свої проблеми наодинці. Поділіться своїми переживаннями з другом: це набагато ефективніше у відновленні душевної рівноваги. Будь-яку справу, розпочату сьогодні, потрібно довести до кінця.

РАКИ

РАКИ – знайдіть спосіб зробити щось корисне або приємне для себе та своїх близьких. Гарний день для поїздок, поява. Чудово пройде спілкування з природою та заняття спортом.

ЛЕВИ

ЛЕВАМ — краще триматися ближче до здорових осіб: особисто вас розташування зірок провокуватиме на відверті авантюри. Потрібно стежити за своєю промовою, не кидати слів на вітер.

ДІВИ

ДІВИ – постарайтеся звільнити більшу частину дня для спілкування з близькими, сходіть разом у кіно чи гості. Друзі будуть раді взяти участь практично у всьому, що ви їм запропонуєте. Багато нової корисної інформації ви отримаєте далеко від дому.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, відчують колосальний творчий підйом. Сприятливий час для винахідників та митців. Хороший день для фізичної активності, різноманітних змагань та культурних заходів.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ — настав час подумати про партнерські відносини, подбати про дітей, надати підтримку старшим родичам. Клопіт цих днів поєднується з романтичним настроєм та передчуттям змін.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ – отримайте величезну користь від спілкування з людьми, здатними побачити у перешкодах виклик для зростання. Хороший день для творчості, філософських роздумів та духовних шукань. Для тих, хто шукає роботу, можливе отримання нових привабливих пропозицій.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що на порядку денному питання зустрічі Нового Року. Рекомендується поспілкуватись із добрими старими знайомими, обговорити спільні плани на свята. Розгляньте нові способи проведення вільного часу.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЯМ – піде на користь активний відпочинок. Можна отримати вигоду як від старих справ, так і нових проектів, у когось намічається надходження грошей з незвичного джерела.

РИБИ

РИБИ – багато хто почне активніше взаємодіяти з особами протилежної статі. Деякі, навпаки, вважають, що коло знайомих на цей час краще обмежити, віддавши перевагу надійним і перевіреним відносинам. Сьогоднішні сни розкриють вам очі на джерело ваших переживань.