fbpx

Ракам до стоматолога, Левам фітнес. Які проблеми зі здоровʼям прогнозують знакам Зодіаку та як їх попередити

Побажання про здоров’я, що здається банальним в юному віці, стає найактуальнішим в усвідомленому дорослому житті.

Бути здоровим — це означає працювати, відпочивати, займатися будь-якими справами на повну силу. Планувати своє життя та бути впевненим у тому, що все задумане здійсниться. Для цього необхідно вести правильний спосіб життя та намагатися запобігати можливим ризикам, пов’язаним зі станом здоров’я протягом року.

Овни – Легкі застудні захворювання та проблеми з горлом можуть тривати всю зиму. Щоб цього не сталося, краще не займатися самолікуванням. До кінця весни представники знаку відчують приплив сил, а їх імунітет підвищиться. Літо пройде одним подихом, якщо Овни уникатимуть перебування на відкритому сонці. Переїдання може спровокувати процеси ожиріння та проблеми з вагою восени.

Тельці – На початку року слабкість та занепад сил заважатимуть стежити за собою та займатимуться спортом. До середини весни з’являться проблеми з імунітетом та зайва вага. Позбутися її до літа зможуть представники знака, які налагодять режим харчування та здоровий спосіб життя. Якщо цього не зробити, до осені можуть виникнути проблеми з шлунково-кишковим трактом та серцево-судинною системою.

Близнюки – Приділити увагу здоров’ю та не зволікати з відвідуванням лікарів на початку року особливо необхідно представникам знака страждаючим на хронічні захворювання, пов’язані з суглобами. Навесні краще налагодити режим харчування та не зловживати алкоголем. У такому разі літо пройде без ускладнень зі здоров’ям, до осені імунітет зміцниться та дозволить забути про загострення сезонних хвороб.

Раки – Зима та весь наступний рік не віщують особливих проблем зі здоров’ям. На початку року рекомендується відвідати стоматолога та вдосконалити свою посмішку. Навесні можна сміливо віддатися у владу релаксу за рахунок салонних процедур та розслаблюючих практик. Влітку відпочити біля моря, а до осені звернути увагу на можливу появу зайвої ваги. Впоратися з нею допоможе здоровий спосіб життя.

Леви – Занепад сил та нестача життєвої енергії на початку року особливо сильно відчують Леви з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту та діабетом. Навесні багато представників знака страждатимуть від здуття живота. Влітку важливо не уникати можливостей позайматися фітнесом та налагодити здорове харчування, тоді восени простіше перенесуться можливі прояви авітамінозу.

Діви – У перші місяці року представники знака можуть відчувати легкі запаморочення та занепад сил, який може посилитися навесні, якщо не налагодити режим харчування. Щоденне перебування на свіжому повітрі та активний спосіб життя стануть запорукою відмінного самопочуття до кінця літа. Заняття спортом, дотримання режиму та позитивний настрій допоможуть забути про хронічні захворювання до кінця року.

Терези – Якщо не звернути увагу на проблеми з горлом на початку зими, можна промучитися з ними до кінця холодного сезону. Зловживання жирною їжею призведе до загострень шлунково-кишкового тракту навесні. Влітку проблеми можуть виникнути у представників знака з хронічними захворюваннями суглобів. Пройти осінній період без загострень та простудних захворювань допоможе дієта та спорт.

Скорпіони – Сильні головні болі на початку року можуть стати наслідком сильної завантаженості на роботі, навчанні чи вдома. Впоратися з ними допоможе кваліфікований фахівець. Він розпише курс лікування, підкаже які фізичні навантаження допоможуть забути про проблему вже до початку літа. До осені проблемою може стати зайва вага. Запобігти появі зайвих кілограмів допоможуть натуральні літні вітаміни.

Стрільці – Рік позбавить загострень набридлих хронічних захворювань. Легкі нездужання та проблеми з горлом можуть переслідувати в середині зими. Комплекс вітамінів та правильне харчування дозволять швидко впоратися з ними та запобігти весняному авітамінозу. Активний спосіб життя допоможе провести літо здоровим, а восени легко впоратися з можливими перепадами настрою та депресією.

Козероги – Активні заняття спортом на початку року допоможуть залишатися в тонусі та справлятися з нездужаннями. Весняні загострення хронічних захворювань пройдуть легше у тих, хто не зуникає прогулянок на свіжому повітрі. Про проблеми зі здоров’ям улітку зможуть швидко забути ті представники знака, які одразу звернуться за допомогою до лікаря. Восени можуть виникнути проблеми з зубами та сном.

Водолії – Взимку представники знака можуть зіткнутися з захворюваннями суглобів. Щоб вони не посилювалися, важливо уникати великих фізичних навантажень. Тоді навесні стане можливим звичний спосіб життя. Влітку важливо вживати якнайбільше вітамінів, тоді чудове самопочуття восени буде забезпечено. Відпочинок біля моря дозволить зміцнити імунітет та нервову систему.

Риби – Зима стане не найкращим періодом для Риб з проблемами судин. Також можливі загострення хронічних хвороб. Навесні можуть переслідувати застудні захворювання. Важливо стежити за раціоном харчування та пропити курс якісних вітамінів. Тоді влітку представники знаку відчують неймовірний приплив сил, який дозволить зайнятися новим видом спорту та добре почуватися до кінця року.

You cannot copy content of this page