fbpx

Ранковий гороскоп на 1 березня для кожного знаку зодіаку

Овен – Дух співробітництва зазвичай полегшує життя, ваш випадок – не виняток. Залучіть домашніх до будь-якого типу змагання – і вам не доведеться більше тягнути на собі весь вантаж.

Телець – Не варто починати грати в ігри, не спромігшись досконало вивчити їхні правила, бо наслідки можуть виявитися дуже сумними.

Близнюки – Як казав Козьма Прутков, не можна осягнути неосяжне. Принаймні не варто намагатися зробити це за один раз. Розбийте ваше завдання на послідовність більш-менш вирішуваних питань, інакше так і залишитеся ні з чим.

Рак – Сьогодні ви можете випадково виявити у себе неабиякий дар передбачення. Не варто гарячково шукати у себе в родоводі циган, ви просто будете спостережливіше за інших і здатні в зіставленні та аналізі дрібних подій.

Лев – Нехай яскраві фарби забарвлять сьогоднішній день. Колірна гама нині матиме особливий вплив на ваш настрій, і краще, щоб вона була веселіше. Що стосується важливих справ, намічених на сьогодні, про них краще забути відразу, нічого розумного у вас, мабуть, не вийде.

Діва – Постарайтеся сьогодні досягти того, щоб вас не турбували протягом досить тривалого часу. Результатом може стати твір, яким ви пишатиметеся все життя.

Терези – Ваша сила зростає. Сьогодні все підкорятиметься вашому слову, про щось, можливо, і погляду. Хороший день для занять езотерикою.

Скорпіон – Навколишні сьогодні занадто багато базікатимуть і занадто мало працювати. Вам доведеться працювати за десятьох.

Стрілець – Чим ширше ви відчините двері, тим більше світла, свіжого повітря та гостей у них увійде. Втім, останні можна і відфільтрувати. Собаку, наприклад, не годувати.

Козоріг – Сьогодні вам можна все, тільки в жодному разі не грайте у хованки. Загубитеся.

Водолій – Можливо, зміни вам ні до чого, проте вони все одно відбуватимуться. Сьогодні можна очікувати на одну з них.

Риби – Сьогодні ефект падаючого доміно працюватиме на вас. Докладіть мінімальне зусилля у правильному напрямку, і решта станеться сама.

You cannot copy content of this page