fbpx

Ранковий гороскоп на 1 березня для кожного знаку зодіаку

Астрологи розповіли чого очікувати від цього дня

Овен

Останнім, що ви сьогодні подумаєте, будуть питання, пов’язані з правилами поведінки. Однак тут теж непогано б знати міру, Пристойності не повинні заважати, але повне їхнє ігнорування може призвести до зайвих проблем.

Телець

Тримайтеся сьогодні подалі від великих скупчень народу. Нині можливе виникнення різного роду склок, потрапляти в епіцентр яких вам протипоказано. Потрапивши в безпосередню близькість таких, утриматися від участі вам не вдасться.

Близнюки

Сьогодні ви можете зіткнутися із непередбаченими труднощами. Їхнє подолання забере чимало сил, але з дороги вас не зіб’є.

Рак

Можливо, ви просто недооцінюєте свої сили та здібності. Двері перед вами відчинені, вам потрібно лише набратися сміливості та увійти.

Лев

Ви подібно до чарівного ліхтаря проектуєте на все і все власне бачення життя, і вкрай дивуєтесь, коли хтось починає голосно протестувати. Прислухайтеся до чогось, крім самого себе.

Діва

Сьогодні вам доведеться підійти з усією відповідальністю до будь-якої справи, навіть найменшої. Тільки в цьому випадку намітиться прогрес, якого ви давно бажаєте.

Терези

Не здійматися у своїх мріях особливо високо. Сьогодні вам надто складно буде повернутись. Так і залишитеся висіти, як Вінні Пух на повітряній кульці. А навколо бджоли… І вниз, між іншим, падати боляче…

Скорпіон

У вас сьогодні не буде жодної причини для нудьги чи будь-якого іншого виду поганого настрою. Не те щоб усе було так чудово, просто ніколи буде.

Стрілець

Сьогодні ви можете зіткнутися з такою проблемою, як моторошний цейтнот. Намагайтеся жорсткіше розпланувати день і якомога чіткіше цього плану дотримуватися. Ліричні відступи сьогодні не вітаються.

Козеріг

Сьогодні ви будете настільки легковажні, наскільки вам це дозволить вік та суспільний стан. А можливо й більше. Дурниці, звичайно, робити приємно, проте знайте міру.

Водолій

Сьогоднішній день варто присвятити будинку та сім’ї, наскільки це є можливим. Не робіть нині великих покупок – є ризик, що вони виявляться невдалими.

Риби

Час у вас сьогодні буде, а ось думки, як би його стельовіша провести можуть опинитися в дефіциті. Користуючись чужими порадами будьте готові до найнесподіваніших сюрпризів.

You cannot copy content of this page