fbpx
Цей день Гороскоп Ранковий гороскоп на 1 грудня для кожного знаку зодіаку

Ранковий гороскоп на 1 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 1 грудня

Овен

Якщо хтось із оточуючих попросить вас про допомогу, не відмовляйте: швидше за все, вищі сили перевірятимуть вас на здатність співчувати – ваше співчуття буде винагороджено, а байдужість – покарано.

Телець

Навіть перебуваючи у стані крайнього роздратування, утримайтеся від того, щоб бажати комусь зла – пам’ятайте, воно зрештою обернеться проти вас, так що не створюйте самі собі проблеми на рівному місці.

Близнюки

Сказані вами сьогодні – просто так, без приводу – підбадьорливі слова, незабаром принесуть солідні моральні дивіденди: людина не забуде добра і за першої ж нагоди віддячить вам.

Рак

Можливо, сьогодні вам здасться, що професійна мета, яку ви перед собою поставили, важко досягти, а то й зовсім недоступна: це не так, тому не йдіть на поводу в обставин, вірте в себе і мрію.

Лев

Найгірше, що ви сьогодні можете зробити, це витратити дорогоцінний час марно: справи будь-якого роду в цей день виявляться успішними, тому необхідно поквапитися з їх втіленням у життя.

Діва

Порожніх обіцянок небажано давати у будь-який день, але сьогодні вони – категоричне табу: виконати їх ви все одно не зможете, то навіщо обнадіювати людей, які вам повірять і обдуряться.

Терези

Якщо вам вдасться знайти час для відпочинку, пам’ятайте, що він повинен бути максимально активним: безглузде сидіння на інтернет-сайтах користі не принесе, а ось заняття спортом дозволять наповнити організм енергією.

Скорпіон

Ваш девіз на сьогоднішній день – “Чистота – запорука здоров’я”, тому чим менше пилу і бруду буде на навколишніх поверхнях, тим краще ви почуватиметеся – навіть несподіване нездужання пройде швидко.

Стрілець

День сприятливий для того, щоб згадати ідею, яку ви деякий час тому засунули в довгу скриньку: настав вдалий момент для її втілення в життя – вона принесе не лише гроші, а й славу.

Козеріг

Запорука вашого успіху цього дня – чесність: бажання отримати вигоду, обвівши когось навколо пальця, можливо, й увінчається успіхом, але ненадовго – незабаром за неї доведеться заплатити подвійно.

Водолій

Можливо, ви будете так обурені чиєюсь словами, що захочете гнівно висловитися у відповідь: зірки не рекомендують вам цього робити, оскільки, увійшовши в раж, ви можете перейти всі межі пристойності.

Риби

Негатив, вкладений у направлені на адресу когось із оточуючих слова, може завдати йому серйозної шкоди, але він здасться дрібницею порівняно з бумерангом, який повернувся до вас, – не варто провокувати долю.

Related Post

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 листопада 2021Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 листопада 2021

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 листопада 2021 року Овен Сьогодні для вас буде дуже важливо підтримати дружні стосунки з людьми, близькими до вашої коханої людини: її родичами, друзями,

4-и знака Зодіаку максимально затягне в лагуну “диких” почуттів в ці 5 днів4-и знака Зодіаку максимально затягне в лагуну “диких” почуттів в ці 5 днів

Представники цих сузір’їв накриють пекучі емоції найближчим часом Астрологи позначили знаки Зодіаку, яких накриють пекучі емоції в ці 5 днів. Представники цих сузір’їв розбудять в собі “дикі” почуття найближчим часом.

Успіх Тельців, бажання Левів та труднощі Дів: детальний гороскоп на 12 січняУспіх Тельців, бажання Левів та труднощі Дів: детальний гороскоп на 12 січня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня ОВНИ У ОВНІВ буде розвиватися здатність управління грошовими потоками. Зараз дуже важливе місце займе навчання та набуття нових навичок. ТЕЛЬЦІ ТЕЛЬЦЯМ успіх супроводжуватиме