fbpx

Ранковий гороскоп на 1 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 1 грудня

Овен

Якщо хтось із оточуючих попросить вас про допомогу, не відмовляйте: швидше за все, вищі сили перевірятимуть вас на здатність співчувати – ваше співчуття буде винагороджено, а байдужість – покарано.

Телець

Навіть перебуваючи у стані крайнього роздратування, утримайтеся від того, щоб бажати комусь зла – пам’ятайте, воно зрештою обернеться проти вас, так що не створюйте самі собі проблеми на рівному місці.

Близнюки

Сказані вами сьогодні – просто так, без приводу – підбадьорливі слова, незабаром принесуть солідні моральні дивіденди: людина не забуде добра і за першої ж нагоди віддячить вам.

Рак

Можливо, сьогодні вам здасться, що професійна мета, яку ви перед собою поставили, важко досягти, а то й зовсім недоступна: це не так, тому не йдіть на поводу в обставин, вірте в себе і мрію.

Лев

Найгірше, що ви сьогодні можете зробити, це витратити дорогоцінний час марно: справи будь-якого роду в цей день виявляться успішними, тому необхідно поквапитися з їх втіленням у життя.

Діва

Порожніх обіцянок небажано давати у будь-який день, але сьогодні вони – категоричне табу: виконати їх ви все одно не зможете, то навіщо обнадіювати людей, які вам повірять і обдуряться.

Терези

Якщо вам вдасться знайти час для відпочинку, пам’ятайте, що він повинен бути максимально активним: безглузде сидіння на інтернет-сайтах користі не принесе, а ось заняття спортом дозволять наповнити організм енергією.

Скорпіон

Ваш девіз на сьогоднішній день – “Чистота – запорука здоров’я”, тому чим менше пилу і бруду буде на навколишніх поверхнях, тим краще ви почуватиметеся – навіть несподіване нездужання пройде швидко.

Стрілець

День сприятливий для того, щоб згадати ідею, яку ви деякий час тому засунули в довгу скриньку: настав вдалий момент для її втілення в життя – вона принесе не лише гроші, а й славу.

Козеріг

Запорука вашого успіху цього дня – чесність: бажання отримати вигоду, обвівши когось навколо пальця, можливо, й увінчається успіхом, але ненадовго – незабаром за неї доведеться заплатити подвійно.

Водолій

Можливо, ви будете так обурені чиєюсь словами, що захочете гнівно висловитися у відповідь: зірки не рекомендують вам цього робити, оскільки, увійшовши в раж, ви можете перейти всі межі пристойності.

Риби

Негатив, вкладений у направлені на адресу когось із оточуючих слова, може завдати йому серйозної шкоди, але він здасться дрібницею порівняно з бумерангом, який повернувся до вас, – не варто провокувати долю.

You cannot copy content of this page