fbpx

Ранковий гороскоп на 1 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні ви будете несподівано слабкими. Нічого не робіть самі, змусіть ворушитися інших, адже слабкість теж можна зробити своєю зброєю.

Телець

Сьогодні ви можете виявитися дещо вразливішим, ніж зазвичай. Постарайтеся не встрявати в жодні конфлікти – ви постраждаєте в них значно більше, ніж інші учасники.

Близнюки

Сьогодні вам не надто буде везти зі складною технікою. Так що краще не чіпайте домашні електроприлади, ті, що стоять на роботі або у знайомих не так шкода.

Рак

У тихому вирі зазвичай водиться щось малозрозуміле, а тому лякає. Сьогодні таким вином будете ви. Ваша реакція може виявитися не зовсім адекватною, слова, які ви хотіли б вимовити будуть сильно відрізнятися від того, що ви скажете вголос. Ви взагалі будете настільки дивними, що, можливо, варто було б перечекати цей час, не з’являючись на людях.

Лев

Поки ви залишатиметеся в рамках розсудливості, все йтиме як по маслу. Однак, як тільки ви, вирішивши, що тепер море – по коліно, а гори – по плече, надумаєте піти на ризик, Фортуна миттєво від вас відвернеться.

Діва

Плюньте на те, що ви повинні робити (якщо, звичайно, вас не розстріляють за це на місці) і займіться тим, що вам робити хочеться. Сьогодні ви можете це собі дозволити.

Терези

Сьогодні вам може виявитися непросто впоратися зі своєю уявою. Коли воно розіграється особливо сильно, ви можете викинути несподіваний фортель, так що будьте по можливості стримані.

Скорпіон

Сьогоднішній день принесе проблеми морального спрямування. Вам, можливо, треба трохи відкоригувати політику взаємин із близькими.

Стрілець

Сьогодні ви можете з повним правом вимагати бажаного, є можливість, що ваші вимоги будуть визнані обґрунтованими і навіть задоволені. Якщо, звичайно, ви не підвищуватимете голос і тупотіти ногами.

Козоріг

Сьогоднішній день може ознаменуватися втратою чогось давно знайомого. Постарайтеся не сваритися зі старими друзями – подібні втрати непоправні.

Водолій

Сьогодні ви будете колектором інформації. Переконайтеся у відсутності витоку – старанно збережена і згодом оброблена, ця інформація здорово полегшить вам життя.

Риби

Цей день варто розпочати якомога раніше. Вдалою буде саме перша його половина, приблизно до полудня, так не втрачати можливості, валяючись в ліжку до години.

You cannot copy content of this page