fbpx

Ранковий гороскоп на 10 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 10 ГРУДНЯ

Овен

Можуть нагадати про себе старі проблеми, які – незважаючи на давність – нікуди не поділися: сьогодні обставини сприятимуть їхньому вирішенню, не варто упускати такий вдалий шанс.

Телець

Головні якості характеру, які вам сьогодні необхідно продемонструвати – це скромність і стриманість: не беріть на себе багато, не виділяйтеся на тлі колег – зайва увага вам ні до чого.

Близнюки

День сприятливий для наведення порядку в навколишньому просторі – у квартирі, будинку чи на дачній ділянці, якщо така є: така робота допоможе виплеснути надлишок енергії та позбавить негативу.

Рак

Можна – і потрібно – позбавлятися непотрібних речей: бажано передати колегам справи, які зависли і ніяк не хочуть зрушуватися з місця, і віддати одяг, який ви вже не одягнете.

Лев

Визнавати свої помилки складно – особливо представникам вашого знака, але необхідно, якщо ви, звичайно, хочете виправити існуючий стан справ, а надалі – уникнути таких помилок.

Діва

Сьогодні можна сміливо вирушати в будь-яку поїздку – як спонтанну, так і заздалегідь сплановану: обставини для неї складуться найсприятливішим чином – все пройде максимально вдало.

Терези

Антична мудрість про те, що у здоровому тілі – здоровий дух, буде актуальна як ніколи: настрій безпосередньо залежатиме від самопочуття, тому подбайте про нього – особливо це стосується харчування.

Скорпіон

Якщо ви давно збиралися оформити стосунки з близькою людиною, найкращого часу вам не знайти: шлюби, укладені цього дня, як правило, є щасливими та тривалими.

Стрілець

Необхідно зробити все для того, щоб у стосунках з коханою людиною панував мир і лад: конфлікт може стати поганою прикметою – він свідчитиме про те, що у вашій родині не все гаразд.

Козеріг

При першій же нагоді вирушайте на природу: навіть у таку – загалом, не наймальовничішу – пору року її цілюща енергія забезпечити вам оптимістичний погляд на світ.

Водолій

Знаки, які сьогодні посилатиме вам доля, дадуть підказку щодо того, як вчинити в життєвій ситуації, що склалася – без них ви навряд чи знайдете вірний вихід із неї.

Риби

Сьогодні – як, втім, і будь-якого іншого дня – важливо дотримуватися почуття міри у всьому, починаючи з розпорядження власними фінансами і закінчуючи харчуванням: надмірності в жодному разі не підуть вам на користь.

You cannot copy content of this page