fbpx

Ранковий гороскоп на 10 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні ви не зможете розвернутися на повну котушку, вам весь час щось заважатиме. Якщо ви зацікавлені в ефектності уявлення, його краще перенести на інший день.

Телець

Телефонні та нетелефонні розмови сьогодні краще вести у першій половині дня. Ближче до вечора ви станете не надто добрим співрозмовником.

Близнюки

Не думайте сьогодні про те, що ви не можете змінити щось. Варто спробувати – раптом вийде. Мало які дива трапляються.

Рак

Сьогодні вам мила буде будь-яка компанія. Намагайтеся бути милі і їй.

Лев

Сьогоднішній день, ймовірно, буде ознаменований новим знайомством, яке згодом цілком може перерости в міцну дружбу. Втім, цього не важко уникнути, якщо цілий день не висовувати носа з дому.

Діва

Сьогодні вам категорично протипоказаний поспіх. Якщо щось потрібно закінчити негайно, всіма правдами та неправдами постарайтеся відкласти термін виконання.

Терези

Ваша чесність обеззброює. Більше того, вона бентежить людей і ставить їх у незручне становище. Подумайте, чи дійсно ви хочете досягти цього ефекту.

Скорпіон

Сьогодні найвищий ступінь задоволення вам зможе доставити лише свідомість успішно завершеної справи. Можливості для цього у вас, безумовно, є, так що дерзайте.

Стрілець

Сьогодні для вас велика небезпека вдаритися в якесь містико-релігійне нісенітниця. Проведіть цей день з людиною, яка має почуття гумору, якщо хочете цього уникнути.

Козеріг
Змініть те, що, на вашу думку, потребує змін, але не йдіть далеко. Як би воно не набуло первісного вигляду як тільки ви відвернетеся.

Водолій

Ви, можливо, хотіли б трохи спростити ситуацію, де перебуваєте. Даремно, це позбавить її своєрідної чарівності, яка їй властива. Крім того, це все одно не у ваших силах.

Риби

Сьогодні ви можете виявитися дещо інфантильними. Навряд чи це варто допускати, адже віднесуться до ваших вчинків як до дій дорослої людини.

You cannot copy content of this page