fbpx

Ранковий гороскоп на 10 лютого для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 10 ЛЮТОГО

Овен – Якщо ви давно збиралися купити або продати нерухомість, скористайтесь енергіями дня: у першому випадку вам вдасться придбати житло зі значною знижкою, а в другому вигідно збути його з рук.

Телець – Перш ніж приступити до реалізації нового проекту, завершіть справи, які були розпочаті раніше, інакше вони будуть гальмувати ваш рух до наміченої мети і ви в ньому не досягнете успіху.

Близнюки – У відносинах з коханою людиною сьогодні необхідно бути обережними: велика ймовірність того, що через невдалий натяк або недоречний жарти, як з маленької іскри, спалахне великий конфлікт.

Рак – На якийсь час забудьте про матеріальну складову вашого життя і згадайте про потреби душі: наприклад, послухайте класичну музику або почитайте вірші улюбленого поета: результат вас неймовірно здивує.

Лев – Настав час втілити в життя нові ідеї, які давно крутяться у вас у голові: сьогодні складуться максимально сприятливі умови для того, щоб мрії стали реальністю, а казка – колишньою.

Діва – Незважаючи на те, що від вихідних вас відокремлює два дні, подумайте про відпочинок: останнім часом ви так багато працюєте, що просто не встигаєте відновлювати сили, забуваючи, що здоров’я у вас одне.

Терези – Будь-яка мета – як професійного, так і особистого характеру – підкориться тільки тим представникам знака, хто докладе для її досягнення якихось зусиль – даремно нічого отримати не вдасться.

Скорпіон – Настав час підбити підсумки того, що вже зроблено, і скласти план на майбутнє: не бійтеся замахуватися на серйозні проекти: задуманими сьогодні вони легко і швидко втіляться в життя.

Стрілець – Велика ймовірність отримання несподіваного, а тому ще приємнішого прибутку – наприклад, вам можуть виплатити старий гонорар, підвищити зарплату чи дати грант працювати над важливим проектом.

Козеріг – Зірки радять вам “дістати” з довгого ящика справу, яку ви відклали, не впоравшись з ним, і спробувати довести його вдома: схоже, сьогодні вам вдасться зрозуміти, в чому полягала проблема, та успішно вирішити її.

Водолій – День сприятливий для вирішення питань, пов’язаних із спілкуванням з діловими партнерами: сьогодні ви зможете переконати у своїй правоті навіть найупертіших і найнезговірливіших з них.

Риби – Як би сьогодні не складалися життєві обставини, намагайтеся знаходити добре у всьому, що бачите чи відчуваєте, тоді ваше життя налагодиться і набуде тих форм, які вам потрібні.

You cannot copy content of this page