fbpx

Ранковий гороскоп на 10 травня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 травня 2022 року

Овен
З сьогоднішнього дня має початися період, коли ви можете розслабитись, хоч короткий, але вкрай веселий. Не витрачайте часу на будь-що інше.

Телець
Сьогодні ви будете подібні до Мідаса, бо все, до чого ви прикладете руку заграє всіма кольорами веселки. Однак у Мідаса були і проблеми, ви ж ризикуєте набути певної репутації, яку на диво важко буде підтримувати надалі.

Близнюки
Сьогодні хтось необтяжений почуттям поваги до ближнього може повністю розбити вам день лише тому, що йому щось спало на думку. Намагайтеся не планувати нічого важливого на цей день.

Рак
Не давайте волі своїй уяві сьогодні, інакше це може обернутися навколопараноїдальним станом організму. Вам буде дуже корисно суспільство веселої, але дуже раціональної людини.

Лев
Сьогодні все повністю залежатиме від вашого бажання. Бажання ж ваші можуть виявитися якими завгодно, але не легковажними. Будьте сміливішими, якщо ви й наламаєте дров нині, то тільки в прямому, а аж ніяк не в переносному значенні.

Діва
Люди сьогодні прийматимуть ваші слова надто близько до серця. Тому будьте обережнішими у висловлюваннях, а то, не дай Боже, комусь із ваших співрозмовників невідкладно знадобиться.

Терези
Сьогодні ви будете готові до здійснення подвигів і згортання гір. Буде злочином витратити цей заряд енергії на дрібниці.

Скорпіон
Сьогодні ви будете непосидою в кращому значенні цього слова. Цілком можливо, що комусь дістанеться від вас за недбалість і неквапливість, але в основному ваш настрій не повинен викликати негативних емоцій ні у вас самого, ні в оточуючих.

Стрілець
Сьогодні у вас може розігратися уява. Можливо буквально все – від кошмарів під час пообіднього сну до виразно чутних стогонів привидів у коридорі вашої квартири. Не перенапружуйте нерви, якщо вам страшно увійти до темної кімнати, візьміть когось із собою.

Козеріг
Сьогодні вам буде необхідно розуміння та підтримка. Звертаючись за ними до кого-небудь, заздалегідь переконайтеся, що обранець перебуває у хорошому настрої, інакше ризикуєте обмінятися з ним ролями.

Водолій
Сьогоднішній день обіцяє бути божевільним. На вас навалиться маса нових справ, тоді як старі наполегливо вимагатимуть негайного завершення.

Риби
Сьогодні вам, можливо, краще відсторонитися від того, що відбувається, і обмежитися роллю спостерігача. Це заодно дасть можливість побачити, хто саме вставляє вам палиці в колеса.

You cannot copy content of this page