fbpx

Ранковий гороскоп на 10 вересня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 10 ВЕРЕСНЯ

Овен

Може з’ясуватися, що людина, яку ви звикли вважати своїм другом, виявиться зовсім не тим, за кого себе видає, але робити з цього трагедію не варто – наодинці з її виходом ви не залишитеся.

Телець

Максимум вільного часу сьогодні необхідно провести з дітьми: вони потребують вашої уваги, без якої вони, цілком можливо, скоро зовсім відіб’ються від рук – не варто доводити до цього.

Близнюки

Не варто піддаватися ліні, яка долатиме вас з ранку і протягом усього дня: під її впливом ви можете втратити важливий професійний шанс, який випаде вам сьогодні.

Рак

День сприятливий для занять благодійністю: не пошкодувавши того, що зможете віддати нужденній людині, ви дуже скоро отримаєте компенсацію від вищих сил – закон бумерангу ще ніхто не скасовував.

Лев

Поставивши собі за мету, займайтеся тільки нею і не відволікайтеся на сторонні справи: в результаті ви нічого не встигнете, і вам залишиться лише шкодувати про бездарно витрачений час.

Діва

Навіть якщо ви не знаєте, як діяти в тому чи іншому конкретному випадку, не поспішайте запитувати поради у оточуючих – навряд чи вони зможуть увійти у ваше становище та підказати, як діяти.

Терези

На роботі сьогодні особливо напружуватися не варто, все одно справа ця безнадійна – особливих успіхів при всьому бажанні досягти не вдасться, тому краще зайнятися чимось корисним – наприклад, провести прибирання.

Скорпіон

Влаштувати шопінг – не найкраща ідея для цього дня: захопившись, ми можете витратити набагато більше, ніж планували спочатку, пробивши серйозний пролом у своєму нинішньому бюджеті.

Стрілець

До претензій, які може висловити вам близька людина, необхідно поставитися з розумінням: можливо, останнім часом ваші стосунки почали заходити в глухий кут – саме час обговорити їх.

Козеріг

Найкращий спосіб нейтралізувати негативну енергетику, яка накриватиме вас з самого ранку, це направити її в мирне – творче – русло: займіться улюбленою вами роботою.

Водолій

Подолати численні спокуси цього дня допоможе сили волі, якщо ж ви її не задієте, не дивуйтесь тому, що згодом дуже довго лаятимете себе за скоєні помилки.

Риби

Сьогодні – втім, як і завжди – необхідно стежити за тим, що ви кажете: необережні слова можуть образити когось із оточуючих вас людей, що призведе до серйозних проблем у стосунках.

You cannot copy content of this page