fbpx

Ранковий гороскоп на 11 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні ви будете легко справлятися з проблемами, тому оточуючі не проминуть радісно вас ними забезпечити. Хай щастить.

Телець

Сьогодні вам, можливо, доведеться зіткнутися з несподівано злісним ставленням. Від вас буде потрібно все терпіння і делікатність, щоб утриматися від спокуси відповісти тим же.

Близнюки

Сьогодні вам може знадобитися допомога фахівця, можливо, це коштуватиме дуже дорого. Чи не слухайте свій внутрішній голос, він буде схильний до помилок як ніколи.

Рак

Сьогодні можете беззастережно довіритись своїй інтуїції. Вона проведе вас через весь день, так старанно оберігаючи від усіляких дрібних неприємностей, що ви їх і не помітите. Діючи ж наперекір, ви ризикуєте сісти в калюжу, і не в одну.

Лев

Сьогодні ваша увага сприйматиметься більшістю людей як подарунок. Саме собою це непогано, але може викликати в комусь ревнощі.

Діва

Сьогоднішній день добрий для того, щоб творити чудеса. Не важливо, що ви не вмієте цього робити, спробуйте, раптом та вийде.

Терези

Сьогодні вам доведеться дуже швидко ворушити мізками. Забезпечте належний догляд, як би не перегрілися.

Скорпіон

Сьогодні ви будете високо, і, що важливо, гідно оцінені оточуючими. Причому розглядатимуться як зовнішні ознаки, екстер’єр, так би мовити, так і багатство, та різноманітність вашого внутрішнього світу.

Стрілець

Нині доля буде прихильною до будь-якого починання, в якому ви візьмете участь. Як свідомий громадянин ви просто зобов’язані взяти участь у максимально велику кількість заходів.

Козоріг

Енергії, яку ви сьогодні випромінюєте, вистачить, щоб замінити пару електростанцій. Однак вирішити проблему, що займає вас, не вдасться, поки ви не наважитеся спробувати якийсь абсолютно новий і абсолютно несподіваний підхід.

Водолій

Сьогодні робота в розумних кількостях може бути корисною для вашого здоров’я. Тим більше що надвечір може настати довгоочікуваний момент, коли ви відчуєте, що доробили все, що хотіли.

Риби

Сьогодні ви можете ненароком виявити зайву цікавість, викликану дещо наївним ставленням до подій. Ваші наміри можуть бути як завгодно чудовими, але сьогодні їх краще не здійснювати.

You cannot copy content of this page