fbpx

Ранковий гороскоп на 11 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 11 ГРУДНЯ

Овен

День бажано присвятити прогулянкам на свіжому повітрі, а ще краще – спорту, щоправда, з однією умовою: фізичні навантаження мають бути помірними – час для встановлення світових рекордів ще не настав.

Телець

Від напоїв – навіть якщо для їхнього прийому буде вагомий привід – сьогодні краще відмовитися: організм може відреагувати на них найнесподіванішим чином – під їхнім впливом ви наговорите зайвого.

Близнюки

Не можна використовувати на шкоду відвертість людини, яка вирішить відкрити вам усі свої секрети: якщо ви не впевнені в тому, що зможете зберегти те, що почуєте, потаємно відмовтеся від розмови.

Рак

З фінансового погляду ваше життя стабільне, але це не означає, що можна витрачати гроші праворуч і ліворуч: постарайтеся включити режим розумної економії – самі собі згодом скажіть спасибі.

Лев

Приплив енергії – переважно творчої – принесе вам сьогодні спілкування з дітьми, причому необов’язково рідними: тим, хто ними поки що не придбав, можна приділити увагу племінникам чи сусідським дітлахам.

Діва

Спілкуючись з оточуючими, уважно слухайте, що і як вони вам кажуть: несподівано для себе ви зрозумієте, що навіть приховані їхні наміри, як не дивно, зовсім не є для вас таємницею.

Терези

Не обманюйте близьку людину, навіть якщо мова, на вашу думку, йтиме про брехню на порятунок: правда все одно вийде назовні, а тріщину у відносинах довго не вдасться “залатати”.

Скорпіон

Не варто добиватися уваги людини, до якої ви небайдужі, нав’язливими дзвінками та проханнями про зустріч: забудьте про неї на якийсь час – і дуже скоро вона сама дасть про себе знати.

Стрілець

Рішення щодо того, де заробити гроші, яких вам останнім часом не вистачає, прийде само по собі і, швидше за все, буде пов’язане з творчістю: головне, вірити в те, що у вас все вийде.

Козеріг

Якщо вам здасться, що вам образили, не носите камінь за душею – від цього буде тяжко насамперед вам: краще викличте опонента на відверту розмову та вирішите всі питання миром.

Водолій

Налагодити стосунки з близькою людиною, які останнім часом стали напруженими, можна, зробивши їй подарунок: необов’язково дорогий, але обраний спеціально для нього – з урахуванням його симпатій та інтересів.

Риби

Не варто хитрувати, намагаючись отримати від життя “шматочок” пожирніше: швидше за все, сьогодні вам це зробити не вдасться, а ось зіпсувати собі репутацію, представши перед оточуючими нечесною людиною, можна цілком.

You cannot copy content of this page