fbpx

Ранковий гороскоп на 11 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Найпрекрасніші відкриття, як відомо, народжуються на стику різних наук. Сьогодні ви можете досягти чогось незвичайного, якщо приймете цей факт до уваги.

Телець

Сьогодні ви будете одним із найкращих представників людства, сповненим найкращих почуттів до інших його представників. Тільки нікому про це не кажіть, образяться.

Близнюки

Будучи у сумніві, не будуйте здогадів, сьогодні не той день, коли це буде добре виходити. Краще запитати когось, хто знає точно, або взагалі нічого не робити, поки питання не з’ясується саме собою.

Рак

Сьогодні вам протипоказана праця як розумова, так і фізична. Проведіть цей день у блаженному байдику.

Лев

Сьогодні вам знадобиться ваша інтуїція. Якщо ж вона раптом відмовиться працювати, постарайтеся скористатися інтуїцією будь-кого із родичів чи знайомих.

Діва

Сьогодні ви будете готові до здійснення подвигів і згортання гір. Буде злочином витратити цей заряд енергії на дрібниці.

Терези

Сьогодні вам варто уникати суєти у власних діях, а також, якщо можливо, спілкування з метушливими людьми. Нічого, крім головного болю, це не принесе. Нині вам показано спокій та розважливість.

Скорпіон

Сьогодні вам буде дано зелене світло у всіх справах, які стосуються особистих проблем. Крім того, день буде вдалим у фінансовому плані.

Стрілець

Сьогодні найбільшим пріоритетом мають користуватися ваші особисті справи, особливо ті, що стосуються ніжних почуттів. Решта почекає, на вас навіть не дуже образяться.

Козоріг

Схоже, ваші плани мають на увазі настільки велику кількість усіляких справ, що основною проблемою сьогодні може стати споконвічне “з чого почати?”. Починайте з того, що ближче, менше часу на переміщення витратите.

Водолій

Сьогодні ви, нарешті, зможете добитися уваги, якої так прагнете. Головне – не забути зупинитися, балакуном уславитися було б неприємно.

Риби

Сьогодні вам доведеться популярно пояснювати оточуючим досить складні і, ймовірно, просто недоступні їм речі. Якщо хоч один зрозуміє – вважайте себе героєм.

You cannot copy content of this page