fbpx

Ранковий гороскоп на 11 липня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 11 ЛИПНЯ

Овен

Роботи над помилками вимагатимуть ті справи, які рухаються вкрай повільно чи не в той бік: необхідно зупинитись, проаналізувати свої дії та зрозуміти, що ви робите не так, і вже завтра все виправити.

Телець

Спілкуватися з близькими людьми та друзями сьогодні найкраще поверхово, інакше може випливти стара образа, яка, виявляється, досі може розсварити вас із ними.

Близнюки

Найважливішою якістю, яка потрібна вам у цей день, є вміння тверезо і реально дивитися на речі – улюблені вами “рожеві окуляри” сьогодні краще зняти, вони можуть зіграти з вами злий жарт.

Рак

Вирішивши налагодити стосунки з людьми, з якими ви нещодавно посварилися, пам’ятайте два важливі правила: не варто докладно пояснювати причини своєї поведінки і принижено вибачатися.

Лев

Здатність подивитися на давно знайому людину під іншим кутом зору дозволить змінити про неї думку на краще і налагодити відносини, що можливо зайшли в глухий кут.

Діва

Великий ризик зробити добру справу в надії на похвалу чи подяку – така мотивація не доведе до добра, тому краще взагалі відмовитися від благодійності, але не робити її показовою.

Терези

Зірки наполегливо рекомендують вам уникати масового скупчення людей – сьогодні це загрожує можливістю конфлікту з абсолютно незнайомими людьми.

Скорпіон

Розумну працю, якою ви займаєтеся, сьогодні необхідно замінити фізичною – це дозволить вам не тільки вирішити побутові проблеми, що накопичилися, а й повноцінно відпочити.

Стрілець

Небажано шкодувати себе – таке деструктивне почуття налаштує вас не на успіх, а на поразку, причому у всіх сферах життя, краще відчувати жалість до інших, а заразом і допомагати їм.

Козеріг

Секрет успіху цього дня полягає у креативному підході до вирішення будь-якого професійного завдання – навіть на прибирання будинку можна подивитися з творчої точки зору, що обов’язково піде йому на користь.

Водолій

День виключно сприятливий для заняття своїм хобі – є шанс захопитися і несподівано для себе створити щось по-справжньому чудове та цінне.

Риби

Зосередившись на минулому, ви втрачаєте чудові можливості, що надаються вам сьогоднішнім днем, тому необхідно залишити колишні події в тому часі, коли вони відбулися.

You cannot copy content of this page