fbpx

Ранковий гороскоп на 11 лютого для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 11 ЛЮТОГО

Овен – Будь-які дії, спрямовані на зміцнення здоров’я, будучи здійсненими сьогодні, перевершать бажаний результат: можна приступати до занять спортом, сідати на дієту або звикати до здорового харчування.

Телець – Спробуйте дивитися на навколишній світ і людей, що його населяють, із часткою гумору чи іронії: ви будете здивовані тому факту, наскільки легше вам стане і жити, і працювати, і спілкуватися.

Близнюки – Вдалими виявляться будь-які поїздки – як службовою, так і особистою потребою, тому сьогодні можна вирушати хоч на край світу – вам вдасться вирішити всі завдання, які ви перед собою поставите.

Рак – Не бійтеся змін, які відбудуться з вами в цей день: при всій своїй раптовості та несподіванці вони передвіщатимуть приємні події, які не змусять вас довго на себе чекати.

Лев – Існує ймовірність вигідної професійної пропозиції, від якої не можна відмовлятися, але й відразу ж відповідати згодою теж не варто – візьміть хоча б два-три дні на роздуми.

Діва – Зірки рекомендують вам обережно ставитись до прохань, з якими можуть звернутися до вас малознайомі люди: не виключено, що вони захочуть вирішити важливу для них проблему собі на благо, а вам – на шкоду.

Терези – Успіх супроводжуватиме вас у всьому, але особливо – у вирішенні побутових проблем, які ви довгий час з різних причин відмовлялися вирішувати – схоже, далі тягнути нікуди.

Скорпіон – Побачивши, що когось незаслужено образили, не вдавайте, що вас це не стосується: у ваших силах відновити справедливість, а доля обов’язково віддячить вам за виявлену доброту та милосердя.

Стрілець – Не відкладайте на завтра – і вже тим більше до понеділка – те, що можна зробити сьогодні: завдання, що стоїть перед вами, вимагатиме мінімум зусиль, а вихідні не будуть затьмарені необхідністю її вирішити.

Козеріг – Можливо, на роботі вам запропонують зробити те, чого ви раніше не робили, не відмовляйтеся – скористайтеся чудовим шансом якнайкраще проявити себе з несподіваного боку, приємно здивувавши начальство.

Водолій – Придивіться до людей, які цього дня з’являться у вашому оточенні – їм судилося відіграти важливу роль у вашому житті, тому буде правильно, якщо ви приділите їм трохи більше уваги, ніж решті.

Риби – Не поспішайте оцінювати події, які відбудуться цього дня, з негативної точки зору: ви поки що не маєте всіх знань, які б дозволили вам зробити правильні висновки.

You cannot copy content of this page