fbpx

Ранковий гороскоп на 11 січня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 11 СІЧНЯ

Овен – Прислухатися сьогодні потрібно лише до тих, кому по-справжньому вірите: навіть якщо решта говоритиме правильні речі, все одно частка їхньої особистої зацікавленості у вашому рішенні не виключена.

Телець – Ідеї – насамперед професійні – які сьогодні спадуть вам на думку, бажано запам’ятати, а ще краще, записати: у них будуть серйозні перспективи, які обіцяють високий дохід.

Близнюки – Оскільки будь-яка розмова сьогодні слово за словом може перерости у серйозний конфлікт, розмови потрібно вести на суто нейтральні теми – наприклад, погоду, тут важко буде посваритися.

Рак – Від фінансових операцій у цей день необхідно відмовитися: замість очікуваного прибутку вони можуть завдати збитків, тож не варто ризикувати своїм фінансовим благополуччем даремно.

Лев – День якнайкраще підходять для прибирання – найкраще генеральної: вона не тільки допоможе привести житло в ідеальний порядок після свят, а й очистить його енергетику.

Діва – День бажано заздалегідь спланувати таким чином, щоб якнайменше перетинатися зі своїми колегами – особливо з тими, хто з якоїсь причини вам неприємний: велика ймовірність серйозного конфлікту.

Терези – Небажано робити висновки з будь-яких подій, які можуть статися сьогодні: через різні причини ваше сприйняття сьогодні спотворить об’єктивну картину реальності, тому легко буде помилитися.

Скорпіон – Зрозуміти, що відбувається у вашому житті, допоможе розмова з близькою вам людиною: вона позбавлена упередженості та суб’єктивізму, тому зможе оцінити факти, які ви їй викладете, максимально точно.

Стрілець – Властива вам імпульсивність, яка часто штовхає вас на необдумані вчинки, сьогодні може змусити вас потрапити в конфлікт: щоб такого не сталося, тримайте себе в руках.

Козеріг – Зірки рекомендують вам зайнятися вашою улюбленою справою – роботою: зосередившись на своїх безпосередніх робочих обов’язках, ви навіть не помітите, як пролетить час.

Водолій – У спілкуванні з новими людьми необхідно бути обережними, особливо якщо новий знайомий претендує на місце у вашому ближньому колі: перше – сприятливе – враження про нього може виявитися хибним.

Риби – Не варто пускати в будинок людей, у добрих намірах яких ви не впевнені: енергетика нашого житла в цей час надто тендітна та нестійка, її буде легко зруйнувати і складно відновити.

You cannot copy content of this page