fbpx

Ранковий гороскоп на 11 травня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 травня 2022 року

Овен
У жодному разі не давайте сьогодні порожніх обіцянок, щоб відвернутися від прохача. Їх вам пригадають стільки разів і в таких виразах, що ви жорстоко про це пошкодуєте.

Телець
А ви знайшли своє місце під сонцем? Знайшли, але воно зайняте? Гоніть прохвоста, що це він розсівся на вашому, самій долею вам призначеному стільці!

Близнюки
Сьогодні розумова сторона вашої істоти здобуде повну перемогу над емоційною. Спроби осмислити будь-який рух серця ніколи до добра не доводили, тому постарайтеся не перестаратися.

Рак
Висловлюйте свою думку абсолютно щиро – це сьогодні буде дуже важливим. Дозвольте іншим дізнатися те, що ви думаєте про них та їхню діяльність.

Лев
Сьогодні вами опанує легке безумство, яке, всупереч поширеній думці, анітрохи не наблизить вас до заповітної мети. Отже, якщо не хочете, щоб день пропав даремно, постарайтеся свої пориви приборкати.

Діва
Сьогодні вас врятує лише терпіння, терпіння та ще раз спокій. Зробіть вигляд, що те, що відбувається, не стосується, і ви з успіхом доживете до кінця дня.

Терези
Перш ніж вступати в бесіду з малознайомою людиною, постарайтеся трохи дізнатися про неї. Можливо це вбереже вас від деяких непорозумінь.

Скорпіон
Сьогодні саме той день, коли неможливо навчатись на чужих помилках. Доведеться робити власні. Тільки от повторювати їх більш ніж один раз вкрай небажано.

Стрілець
Сьогодні ви можете викликати цілком виправдане невдоволення широких мас своїм наполегливим небажанням адекватно сприймати те, що намагатимуться вам викладати. Краще одразу попередити, щоб вас не турбували.

Козеріг
Не вірте сьогодні нічого, чого ви не бачили на власні очі. Робити висновки з чужих слів так само небезпечно, як підписувати документи, навіть не спробувавши прочитати, що ж у них написано.

Водолій
Не приховуйте сьогодні ваших бажань, можливо, хтось хоче того ж і ви зможете об’єднати зусилля. Тоді вже точно досягнете, а не досягнете – так партію сколотити.

Риби
Нині ви будете дуже комунікабельні. Так що якщо ви збираєтеся влаштовуватися на роботу, де ця якість є важливою – поспішайте потрапити на співбесіду сьогодні. Візьмуть.

You cannot copy content of this page