fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 11 жовтня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 11 ЖОВТНЯ

Овен

Будьте максимально уважними до людей, які вас оточують: велика ймовірність того, що один з них сьогодні вас дуже здивує – швидше за все, він виявиться зовсім не таким, яким ви звикли його вважати.

Телець

Особливої ​​уваги сьогодні вимагатимуть діти: щоб вони не потрапили під чужий – швидше за все, недобрий вплив, необхідно стежити за тим, як вони проводять час: куди ходять, з ким зустрічаються.

Близнюки

Не піддавайтеся ліні, яка долатиме вас з самого ранку: можливо, змусити себе діяти з підвищеним ентузіазмом вам і не вдасться, але хоча б зайнятися рутинною роботою можна і потрібно.

Рак

Найкращим заняттям для вас сьогодні має стати благодійність: вона відверне вас від сумних думок, які можуть долати вас у цей час: допомога іншим – чудова можливість зрозуміти, що їм гірше, ніж вам.

Лев

Поставивши перед собою важливу професійну мету, йдіть до неї, не відволікаючись на другорядні справи, в іншому випадку, підбиваючи підсумки дня, ви зрозумієте, що не встигли зробити зовсім нічого.

Діва

Від порад оточуючих, навіть якщо йдеться про людей, яким ви довіряєте цілком і повністю, сьогодні необхідно відмовитись: візьміть відповідальність за важливе рішення на себе, тоді й шкодувати не доведеться.

Терези

День не принесе особливих досягнень у професійному плані – на них у вас просто не вистачить сил, тому займіться тим, до чого зазвичай не доходять руки – наприклад, наведіть порядок у документах.

Скорпіон

Відправитися сьогодні на шопінг – не найкраща ідея: вам може змінити ваш смак, в результаті чого ви станете володарем речей, на які в інший час і не поглянули, так що обходьте магазини стороною.

Стрілець

Будьте уважні до зауважень, які зробить вам сьогодні хтось із близьких людей: у їхніх словах буде зерно істини – він краще за вас бачить і розуміє, що саме у вашій поведінці обов’язково потрібно виправити.

Козеріг

Негативну енергетику, яка “накриє” вас з самого ранку, необхідно направити в мирне русло – на вирішення професійних завдань, інакше день можна буде вважати даремно прожитим.

Водолій

Подолати численні спокуси цього дня допоможе сили волі, якщо ж ви її не задієте, не дивуйтесь тому, що згодом дуже довго лаятимете себе за скоєні помилки.

Риби

День, коли особливо важливо стежити за тим, що і кому ви кажете: необережне слово, висловлене на адресу важливої ​​для вас людини, може запустити цілий ланцюжок неприємних подій.