fbpx

Ранковий гороскоп на 12 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Ви сьогодні цілком можете стати натхненником усіляких змін. Будьте обережні, викладаючи чергову блискучу ідею, дуже велика ймовірність, що її втілять у життя без вашого відома.

Телець

Перш ніж вступати в бесіду з малознайомою людиною, постарайтеся трохи дізнатися про неї. Можливо це вбереже вас від деяких непорозумінь.

Близнюки

Сьогодні у вас з’явиться шанс відновити спалений міст. Не поспішайте від нього відмовлятися.

Рак

Сьогодні вам доведеться виконувати роль приборкувача диких людей. Потрібний весь ваш такт, весь терпець і навіть ласка.

Лев

Сьогодні вас можуть або недооцінити, або переоцінити. І те й інше – досить прикро. Постарайтеся якомога чіткіше описати сферу своїх можливостей.

Діва

Сьогодні вам судилося згоряти від нетерпіння. Здійснення тієї події, яку ви так чекаєте, затримається і, можливо, надовго. Займіть себе чимось, так можна і з глузду з’їхати.

Терези

Було б бажання, а можливість і сили у вас знайдуться. Доведеться терміново чогось зажадати – не пропадати даремно такому дню, коли ви практично всемогутні.

Скорпіон

Навіть у суперзірок є деякі потреби, а оскільки ви навряд чи є такою, для їхнього задоволення вам потрібно докласти деяких зусиль. Розважіться увечері.

Стрілець

Сконцентруйте всю свою енергію на досягненні основної мети, вистачить розмінюватися на дрібниці. Будь-які компроміси лише завадять вам сьогодні.

Козоріг

Погляд ваш сьогодні цілий день підніматиметься до неба. Намагайтеся рідше дивитися на сонце – шкідливо. Знову ж таки пташка пролетіти може або шишка впасти. Коротше кажучи, сьогодні дуже ймовірні проблеми із зором.

Водолій

Настав час для добре продуманих та принципових дій. Однак вам не слід покладатися лише на себе. Прислухайтеся ще до чиєїсь думки.

Риби

Жодні відносини не можуть бути побудовані на кабальній залежності. Дайте свободу своєму партнеру і насолоджуйтеся нею самі.

You cannot copy content of this page