fbpx

Ранковий гороскоп на 12 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 12 ГРУДНЯ

Овен – Поведінка оточуючих вас людей, хоч би якою дивною вона вам здалася, не більше ніж відображення того, що робите і кажете ви самі: придивіться до них уважніше – отримайте відповіді на важливі питання.

Телець – Можливо, причина смутку, який долає вас останнім часом, криється у відсутності спілкування з коханою людиною, з якою ви перебуваєте у сварці, але оскільки в ній винні ви, вам і першому і миритися.

Близнюки – Щоб позбутися самотності, в якій ви замкнулися останнім часом, частіше виходьте “в люди”: нові знайомства і спілкування знову пробудять у вас інтерес до життя, що вважався втраченим.

Рак – Як би сильно ви не любили наводити лад і затишок у будинку, відверніться від господарських турбот і приділіть час собі: займіться тим, що приносить вам радість, і це стане для вас найкращим відпочинком.

Лев – Сни сьогодення не будуть для вас віщими в тому сенсі, який ми вкладаємо в це слово, – вони не відкриють вам майбутнє, але відповіді на багато важливих питань дадуть – головне, грамотно їх розшифрувати.

Діва – Не варто допускати стосовно близьких вам людей не лише поганих слів, а й негативних думок: все, що ви сьогодні скажете чи подумаєте, дуже швидко повернеться до вас бумерангом – пам’ятаєте про це.

Терези – Незважаючи на бажання провести день лежачи на дивані, незважаючи на вихідний, не дозволяйте собі не діяти: звичайно, для вирішення професійних питань цей час не підходить, але чому б не зайнятися своїм будинком?

Скорпіон – Не поспішайте підходити до оцінки подій нинішнього дня зі звичними мірками: життя сповнене сюрпризів – те, що ви звикли вважати негативом, найближчим часом може програтися в позитивному ключі, і навпаки.

Стрілець – Від негативу, що виходить у цей день від оточуючих вас людей, допоможе тільки притаманна вам доброзичливість: будь-які злі наміри розіб’ються про неї, як об кам’яну стіну, і розсипляться на порох.

Козеріг – Від романтичного побачення – якщо, звичайно, вам дорога людина, з якою ви хочете зустрітися – сьогодні краще відмовитися: будь-яка дрібниця може стати причиною сварки та, як наслідок, розчарування у стосунках.

Водолій – Будь-яка негативна інформація, отримана вами сьогодні – особливо це стосується новин – буде прийнята вами занадто близько до серця, а значить, може довести до нервового зриву – абстрагуйтеся від неї.

Риби – Сьогодні особливо важливо відмовитися від спілкування з незнайомими людьми, навіть якщо вони лише запитують у вас, як пройти на ту чи іншу вулицю: нічого хорошого вам така розмова не обіцяє.

You cannot copy content of this page