fbpx

Ранковий гороскоп на 12 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні вам може виявитися досить важко продуктивно сприймати, а тим більше обробляти будь-яку інформацію. Краще б, звичайно, змусити цим займатися когось іншого.

Телець

Сьогодні ви будете гарячі та нестримні. Намагайтеся принаймні нікого не покалічити в пориві полум’яного гніву.

Близнюки

Довіряти іншим, звичайно, потрібно, проте не варто робити серйозних дій, не подбавши про тили. Вас ніхто не збирається обманювати, але мало що може статися.

Рак

Прикиньтесь здивованим, коли вам урочисто піднесуть щось давно вам відоме. Що вам варте, а хтось буде цілий день щасливим ходити.

Лев

Сьогодні вам може загрожувати небезпека ззовні. Якщо ви не відчуваєте себе готовим зустрітися з нею, закрийте всі вікна і двері і проведіть цей день вдома.

Діва

Сьогодні ви будете подібні до канатоходця, що балансує над прірвою і, що цікаво, отримує від цього задоволення. Не впадайте в паніку відразу, ви не розіб’єтеся, зате привернете увагу.

Терези

Нині ви будете дуже комунікабельні. Так що якщо ви збираєтеся влаштовуватися на роботу, де ця якість є важливою – поспішайте потрапити на співбесіду сьогодні. Візьмуть.

Скорпіон

Сьогодні вам, можливо, захочеться сповільнити події та перепочити. Це цілком у вашій владі, але варто, напевно, врахувати, що втрачений при цьому час уже не надолужить.

Стрілець

Сьогодні головне завдання – опинитися у потрібний час у потрібному місці. Цей день може стати початком цікавого роману.

Козеріг

Сьогодні ви будете безтурботнішими, ніж зазвичай, у зв’язку з чим слід бути обережнішими на дорогах – чого доброго, зіб’ють.

Водолій

Сьогодні вам варто з особливою увагою поставитися до того, що ви кажете. Мова ваша нині не входитиме до кола ваших друзів.

Риби

Зараз не час розгойдувати човен. Будьте врівноважені і зовні холодні, хоч би якою сильною була пожежа пристрастей, що вирує у вашій душі.

You cannot copy content of this page