fbpx

Ранковий гороскоп на 12 липня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 12 ЛИПНЯ

Овен

Успіх в особистому житті сьогодні – втім, як і завжди – чекає на тих, хто впевнений у своїх видатних зовнішніх і моральних якостях: навряд чи хтось захоче любити того, хто не любить себе.

Телець

Важливі рішення сьогодні – рідкісний випадок! – Треба приймати не роздумуючи, з натхнення: почавши розкладати докази за і проти, ви можете заплутатися і зробити невірний крок.

Близнюки

Сьогодні все встигнуть тільки ті, хто звірятиме свої дії зі складеним заздалегідь планом, інакше можна потонути у величезній кількості професійних справ та домашніх турбот.

Рак

Не варто братися за нове заняття, не закінчивши попереднє, інакше ви ризикуєте потрапити в цейтнот незавершених справ, що, крім роздратування, нічого вам не принесе.

Лев

День сприятливий для тих, хто має намір перейти від розмов, хай навіть і дуже гарних, до конкретних справ – будучи розпочатими сьогодні, вони обіцяють бути особливо вдалими.

Діва

Вільний від роботи час зірки, незважаючи на понеділок, рекомендують вам присвятити близьким – рідним та коханим – людям, останнім часом ви рідко балуєте їх своєю увагою.

Терези

День сприятливий для вирішення фінансових питань: сьогодні вони будуть просуватися легко, швидко і з максимальною вигодою, так що не варто нехтувати щасливим шансом.

Скорпіон

Вирішивши витратити енну кількість своїх коштів, ретельно продумуйте кожну покупку – інакше вам згодом доведеться пошкодувати про марні речі низької якості.

Стрілець

На плітки, які дійдуть до вас цього дня, не варто звертати уваги: ​​викладені в них факти виявляться хибними, тож лише дорогоцінний час даремно втратите.

Козеріг

День бажано присвятити підготовці до важливого проекту, реалізовувати який можна буде вже завтра: якщо вам вдасться впоратися з ним, ви зможете розраховувати на визнання начальства та солідний гонорар.

Водолій

День сприятливий для ризику, але тільки в тому випадку, якщо він буде ретельно продуманим і передбачуваним, інакше більше втратите, ніж придбаєте.

Риби

Не варто довіряти на слово людям, у чесності яких у вас існує хоча б найменший сумнів: вони можуть вас обдурити, а ви навіть не зможете на них за це образитись – ви самі будете винні у своїй довірливості.

You cannot copy content of this page