fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 12 листопада для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 12 ЛИСТОПАДА

Овен

Претензії, які можуть сьогодні пред’являти вам оточуючі, потрібно розділити на дві категорії: перші, які висловлять люди, думку яких ви поважаєте, варто взяти до уваги, решта – ні.

Телець

Великі можливості, які ви отримаєте сьогодні від зірок, необхідно використовувати виключно з благою метою: навіть не думайте про те, щоб зробити комусь зло – бумеранг не змусить себе довго чекати.

Близнюки

Не варто звертати уваги на випади людей, які висловлюють свідомо несправедливі зауваження – швидше за все, ними керуватиме заздрість, а отже, вони говоритимуть не про ваші, а про власні проблеми.

Рак

Будь-які серйозні справи – як професійного, так і господарського плану – сьогодні будуть приречені на провал, тому не варто за них братися, краще приділити час відпочинку, поєднавши його з культурним проведенням часу.

Лев

День сприятливий для рутинних справ і так званого “підтягування хвостів” – у них ви точно не зможете нічого зіпсувати, як це сталося б із серйозними та трудомісткими проектами, візьмись ви за них сьогодні.

Діва

Цього дня зірки неодноразово подарують вам можливість подивитися на себе збоку: спостерігаючи за іншими людьми можна – як під збільшувальним склом – побачити власні переваги та недоліки.

Терези

Перш ніж зробити важливий професійний крок, ретельно його продумайте та прочитайте всі можливі наслідки – почавши діяти, ви вже не зможете “відіграти” ситуацію назад.

Скорпіон

Ніхто не любить визнавати свої помилки, але сьогодні зробити це необхідно, якщо, звичайно, ви хочете, щоб ситуація – насамперед у професійному плані – надалі складалася сприятливо.

Стрілець

Навіть якщо ви вважаєте себе приниженими і ображеними, не поспішайте, образно кажучи, відповідати ударом на удар: дочекайтеся, поки за вас помститься саме життя – повірте, воно зробить це набагато краще – і красивіше вас.

Козеріг

Лінь, яка може накривати вас з самого ранку, буде поганим союзником у роботі – піддавшись їй, ви не зробите і половини від своєї звичайної денної норми, за що згодом будете докоряти собі.

Водолій

Від будь-яких переговорів – як професійного, так і особистого характеру – сьогодні бажано відмовитись: порозуміння з партнерами досягти все одно не вдасться, а ось зіпсувати стосунки, що тривали роками, цілком.

Риби

Сум’яття в думках, яке ви відчуватимете з самого ранку, не дасть зосередитися на серйозній роботі, тому бажано зайнятися виконанням роботи, яка не потребує особливої ​​скрупульозності.