fbpx

Ранковий гороскоп на 12 серпня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 12 СЕРПНЯ

Овен

Не найсприятливіший час для укладання фінансових угод, все інше робити не тільки можна, а й потрібно: успіх супроводжуватиме як професійна сфера, так і приватне життя.

Телець

День – якщо, зрозуміло, є така можливість – бажано провести на природі: вона налаштує філософський лад, який дасть можливість прийняти те, що ви не в змозі змінити.

Близнюки

Не варто спілкуватися з людьми, яких ви погано знаєте чи не знаєте зовсім: їхні критичні зауваження не принесуть вам нічого, окрім зіпсованого настрою та, як наслідок, заниженої самооцінки.

Рак

Енергію, яку подарує вам Місяць цього дня, не варто витрачати лише на роботу – присвятіть час своїй сім’ї та дому, це заняття зарядить вас оптимізмом як мінімум на кілька днів.

Лев

Не вірте чуткам, які ганьблять близьку вам людину, краще подумайте про те, кому вигідно їх розпускати: відкриття, яке на вас чекає, може виявитися наскільки несподіваним, настільки і дивовижним.

Діва

Робота не принесе сьогодні хоч скільки-небудь вагомих результатів, тому – за першої ж можливості – необхідно відкласти всі справи убік та відпочити чи зайнятися своїм хобі.

Терези

Зустрічаючись із рідними та друзями, пам’ятайте про те, що сьогодні сварка може спалахнути через будь-яку дрібницю, тому бажано не реагувати на поганий настрій та провокації тих, кого ви любите.

Скорпіон

Образивши когось ненароком – без злого наміру, – постарайтеся відразу ж загладити свою провину: образа, будучи загнаною вглиб підсвідомості, може надовго стати причиною упередженого до вас ставлення.

Стрілець

Уважно стежте за тим, що кажете: необережні слова, які ви собі дозволите, цілком можуть призвести до конфлікту, про який ви згодом шкодуватимете, особливо якщо йтиметься про близьку людину.

Козеріг

Не варто вирушати до перукарні, навіть якщо ви заздалегідь планували цей візит: невдала стрижка не тільки не найкраще позначиться на зовнішності, а й призведе до проблем у житті.

Водолій

Зверніть увагу на свій настрій: хороше свідчить про те, що життєвою дорогою ви йдете у вірному напрямку, а погане дасть зрозуміти, що в якійсь сфері ви робите помилку.

Риби

Відмовтеся від відвідування місць великого скупчення людей, а якщо це буде неможливо, постарайтеся там не затримуватися – інакше ви легко можете потрапити в неприємну історію.

You cannot copy content of this page