fbpx

Ранковий гороскоп на 12 травня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 травня 2022 року

Овен
Сьогодні вам потрібно підібрати собі простеньку розвагу, яка не вимагає жодних розумових зусиль. Можете, наприклад, серіал подивитися, попліткувати, просто чаю попити.

Телець
Сьогодні вам варто діяти не поспішаючи, бо в звичайному темпі ви ризикуєте проскочити повз щось важливе, ніж докорінно зміните подальший перебіг власного життя.

Близнюки
Сьогодні ви можете дозволити собі розкіш піти на певний ризик. Подібна поведінка буде виправдана, головне, щоб вона не стала звичкою.

Рак
Сьогодні зовсім непридатний день для особистого бізнесу, так що, якщо вам доведеться займатися саме ним, постарайтеся відкласти всі важливі рішення на потім.

Лев
Плануючи якісь справи на сьогоднішній день, внесіть поправку, яка б дозволила вам ковзати за графіком. Вам, напевно, доведеться щось спішно міняти.

Діва
Сьогодні ви маєте шанс придбати потужного та довготривалого союзника. Не відкидайте запропоновану вам допомогу, навіть якщо вона вам не потрібна.

Терези
Звичні очі та предмети навряд чи зможуть розбудити вашу уяву сьогодні. Вам потрібне щось нове. Інстинктивно шукаючи це щось, ви можете повести себе так, що багато хто здивується.

Скорпіон
Чим вище ви ростом, тим частіше вам доведеться вклонятися, входячи у двері. Про це варто пам’ятати, прагнучи підрости ще й ще. Чи не надто швидко ви рухаєтеся?

Стрілець
Сьогодні вам, можливо, доведеться прийняти якесь дуже непросте рішення, яке спричинить деякі обмеження вашої свободи. Проте хоч би велике було бажання відмовитися, цього краще не робити.

Козеріг
Сьогодні ви можете успішно виступати в ролі великого спокусника. І не важливо, що, власне, стане предметом вашого інтересу, – ви свого досягнете.

Водолій
Сьогодні ви будете дещо вразливішими, ніж зазвичай. Не утруднюйте себе надто вдумливим і скрупульозним підходом до того, що відбувається, обмежтеся простим спостереженням.

Риби
Негайно кидайте всі справи та займіться розвагою себе коханого. Вам просто необхідно вирватися з атмосфери серйозності, що прагне поглинути вас.

You cannot copy content of this page